Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyáék elutaznak szilveszterre...

Anyáék elutaznak szilveszterre külföldre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

úgy beszéltük meg hogy nővéremmel leszünk otthon és átjöhet nőérem barátja is. Itt is alszik. Ez eddig oké is csak ők szeretnének menni bulizni és engem egyedül hagynak otthon anyaáék tudta nélkül. Anya nemengedte el őt most szilveszterre bulizni mert pár hete részegen jött haza. Szóljak anyuéknak? Vagy inkább maradjak csöndben.

11/L


2011. dec. 28. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a nővéred? Szerintem szólj nekik.
2011. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
novérem 17 éves. Minden hétvégen bulizik és vagy a barátja alszik itt vagy ő ott minden hétvégén. De most anyáék nagyon haragszanak rá és szilvesztert nem engedték neki. És megkérték hogy legyen velem otthon hogy ne legyek egyedül. + barátja is itt lehet és barátnőket is hívhatna.
2011. dec. 28. 21:10
 3/20 A kérdező kommentje:
ninncs büntetésben csak szivességet kértek tőle hogy ennyit igazán megtehet.
2011. dec. 28. 21:11
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne szólj.Nem vagy már kislány tudsz vigyázni magadra.Plussz a nővéred is eléggé megharagudna.Testvérek vagytok.Valamikor majd ő is falaz neked.
2011. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
kérd meg anyukád hogy hadd hívd át valamelyik barátnődet ottalvós bulira hogy ne unatkozz
2011. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
megengedte anya hogy áthívjak barátnőt én is meg a nővérem is. Csak a nővéremnek kéne ránk felügyelnie miközben itt lehetnek a barátnői és a barátja is. De nővérem megkért hogy hívjak át barátnőt és legyünk otthon együtt miközben ő bulizik. Ja és a lelkemre kötötte kine tegyem a lábam otthonról és ne állitsunk ki semmit mert ő lesz bajban mivel rá bíztak
2011. dec. 28. 21:45
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
HÁZIBuLI szagot érzek. Komolyan, nehogy elpazarold ezt a lehetőséget.
2011. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben falaznék neki. Egyrészt, a nővéred. Másrészt, ki tudja, hogy neked mikor lesz ilyesfajta szívességre szükséged tőle? Beszéld meg vele, hogy nem örülsz neki, hogy elmegy, de falazol neki.
2011. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Én ha a helyedben lennék, egyértelmũen falaznék neki, számomra ez természetes. És talán rendeznék házibulit is...Most biztosan valami nagy particicának képzeltek el, de nem vagyok az, csak mostanában nagyon bulizhatnékom van... :DD De ha mégsem rendeznék házibulit, akkor egy ottalvós bulit a barátnõimmel. :) Semmiképpen se töltsd egyedül, a tv elõtt a Szilvesztert! :) 15/L
2011. dec. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Atroposz ***** válasza:
51%
Anyukád nagyon mérges lesz a tesódra ha nem marad otthon veled és ha ez utólag fog kiderülni.Nagy bünti lesz és előbb utóbb minden kiderül.Ha bármi baj történik a tesód lesz a felelős.Mindenképp hívj valakit magadhoz estére.Boldog ÚJÉVET!
2011. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!