Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen menüt állítsak össze...

Milyen menüt állítsak össze Szilveszterre?

Figyelt kérdés
Van egy kétévesem, és 34 hetes veszélyeztetett leszek akkor.Apa dolgozni fog, úgyhogy nem tud vigyázni a lányomra.A bökkenő, hogy barátnőm jön hozzánk a 2,5 évesével és a férjével 2 napra.Most nincs hozzá sok energiám, dehát mit tehetnék?
2011. dec. 19. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

sült hús,csak be kell pácolni,a sütőben magától kisül

majonézes cuccok:keversz egy jó nagy adag majonézt vagy feljavítod a boltit,főzöl krumplit,mehet bele hagyma,lehet kukoricát,borsót stb csinálni.főzöl egy rizst,az is hamar megvan.

husit disznót vegyél,tarját,meg malachúst.a malachusiból a gyerekek is ehetnek,meg a tarja soványabb részéből.meg főzzél egy lencselevest vagy főzit,az is hamar megvan.

vegyél aprósütit,pogit ilyesmit,meg valami édeset is.

a husi hidegen is jó

gondolom azért a barátnőd fog segíteni,ő csinálhat aszalt szilvával töltött pulyka vagy csirkemellet

tehát:

-lencseleves

-sült malac

-majonézes cuccok

-rizs vagy krumplipüré

-aszalt szilvás pulyka vagy csirke

2011. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első vagyok,még eszembe jutott a csirkenyárs is.felkockázni csirkehusit,legjobb a kicsontozott csirkecomb,befűszerezni.nyársra felhúzni:hús,gomba,bacon,aszalat szilva váltakozva és be a sütőbe.ez se nagyon babrás,csak fel kell húzogatni és magától megsül.vagy baconos máj,az sem babrás.a májakat betekered baconba,előbb fólia alatt,majd simán megsütni,csak nehogy kiszáradjon,nem kell nagyon sokáig sütni.
2011. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lemondani?

Ha párom dolgozik, én veszélyeztetett terhes vagyok, és ráadásul már van is egy gyermek, az utolsó gondolatom az lenne, hogy vendégeket fogadjak.

Ezt nekik is meg kell érteniük. Nem kellemes egyik félnek sem közölni és elfogadni, de inkább, mint hogy bármi baja legyen babának és a mamának. Vagy nem?

De ha még is ragaszkodsz hozzá. Majd főztök együtt a barátnőddel. Én nem csinálnék belőle ügyet.

2011. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!Akkor pácolni fogok.

Már mondtam a férjemnek, hogy most mondjuk le, de csak duzzogott egy napot emiatt.A barátnőm mondta, hogy nem segít:( Mondjuk nagyon nem értem a hozzáállását, mert tudja, hogy gondjaim vannak.Bár nyáron is tudta, és akkor is két napig itt voltak.

Vettem leveles tésztát.Abba teszek bacont meg sajtot, és be a sütőbe.A lányom tud benne segíteni.Gyorsan megvan.Kipróbáltuk.

2011. dec. 19. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:

A férjed megérthetne :((( és ha már a barátnő, aki ugye anya, nem átall jönni, akkor segíthetne.

Én is lefújnám, az tuti. Akinek nem tetszik, az morcoskodjon.

2011. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azt mondta a barátnőd,hogy nem segít?milyen barátnő az ilyen.Mondd le.első voltam.

a férjednek meg mondd meg,hogy egyedül nem tudsz egy két napos vendégséget terhesen,gyerekkel megcsinálni,ha nem tetszik neki,akkor vegyen ki szabit és főzzön ő.

2011. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hideg tálakat
2011. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, a mama majd besegít.
2011. dec. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!