Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon agresszív vagyok és...

Nagyon agresszív vagyok és ezen szeretnék változtatni. Hogyan érhetném el azt, hogy ne legyek ennyire erőszakos? 15/F

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

én is elég agresszív és erőszakos is vagyok néha :/

szerintem mielőtt felidegesítenéd magad,előtt gondolkozz el,számolj el magadban 10-ig,ez egy picit segít :)


14l

2011. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zkriszti3 ***** válasza:
100%
41 vagyok és agresszív. Vannak helyzetek amikor nincs idő számolgatni, de amikor van lehetőségem mélyeket lélegzem ,várok pár másodpercet , így van amikor lenyugszok.
2011. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Majd egyszer kapsz valakitől egy jó nagy pofont, és egy életre elfelejted az agressziódat.
2012. jan. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Az agresszió alapból bennünk van, ezt kiirtani nem szabad . Ugyanúgy szükségünk van rá mint a félelemre. Az a lényeg , hogy csak a testi épségünk védelmére használjuk.
2012. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nem neked torlódik az alsó fogsorod? megjegyeztem a neved:D nem kéne annyi videójátékkal játszani, és lenyugodnál
2012. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem torlódik az alsó fogsorom és nem szoktam videojátékokkal játszani.
2012. jan. 9. 10:44
 7/10 anonim válasza:

amúgy el ne hidd h ki kell húzni. elmész fogszabályozásra, ott megcsinálják, főleg 15 évesen nem húznak ki semmit. tudom, ez egy másik kérdés:D


néha én is aggresszív vagyok, próbálj uralkodni magadon, gondolkozz tisztán. aki meg itt azt írta, h a létfenntartáshoz kell, vagy valami hasonló, az is ökörséget írt, mert miért kellene?

btw ahelyett hogy felkapnád a vizet valamin, szard le az egészet

2012. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem az sokat segített, hogy magamban kezdtem el káromkodni, de néha még így is fel szoktam kapni a vizet :(
2012. jan. 9. 13:16
 9/10 zkriszti3 ***** válasza:
7. azért mert szerinted ökörség amit írok ,még nem fogsz kiállni a családomért ha bántanák. Nem fogom hagyni, hogy összeverjenek csak azért mert te ezt így gondolod.
2012. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

hát a te családodért nem is tudnék kiállni, mert nem tudom ki vagy, és mikor bántanak. pontosítok, igazad van abban, hogy kiirtani nem kell, de a kérdezőnek az a problémája, hogy túlzottan agresszív, gondolom mindenkivel szemben támadólag lép fel. az úgy OK, hogy ha megtámadnak, nyilván védekezel.

egyébként ki bántaná a családod? belemnetél valami uzsorába?

2012. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!