Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nemtudom miért, de fiúk előtt...

Nemtudom miért, de fiúk előtt mindig zavarban vagyok. Mit tegyek ez ellen? :/

Figyelt kérdés

Bárki hozzámszól,vagy osztálytársam,vagy akárki,elvörösödök,és szóhoz sem jutok. Most is rámírt egy osztálytársam,és annyira szerencsétlen vagyok,hogy nem írtam vissza..de nekem ez fogalamam sincs mért,de annyira kínos.:/ holnap persze avval leszek cs.sztetve,hogy mért nem írtam vissza,és már előre félek hogy megint leblokkolok,és ez annyira ciki..:|


Mit tegyek,hogy ne érezzem magam kellemetlenül,és hogy merjek beszélgetni,írogatni fiúkkal ? Pasim se volt soha,mégcsak fiú barátom sincsen.


14|L


2012. jan. 2. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem harapják le a fejedet:)

Ugyanarról lehet velük beszélgetni, mint a lányokkal, kivéve a ruhák, cipők, pasik:D Ne stresszelj. Ők is csak emberek, csak néha viselkednek külön fajként;)

14L

2012. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
onbizalom hiany :)) eloszor epitsd fel az onbizalmadat, es utana maskepp fogsz hozzallni.:) enis igyvoltam.. de mar sikerult :)) soksikert
2012. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hmm. Írj vissza ha ott elrontod nem gáz.. :)

Próbálj elmenni valahova ahol sok a fiú ;)

13/L

2012. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

EZ nem feltétlen önbizalomhiány lehet(persze az is) de ha például nem vagy/volt hozzászokva a fiú társasághoz akkor azért is. Meg nálunk sok lány azért 'blokkol' le a fiúktól,mert nagyhangúak és félnek,hogy beégnek,de hát mindenre van megoldás. Nem fognak bántani és levenni a fejed,hidd el. Ne kényeskedj meg nyávogj előttük és semmi baj,légy laza.. mivel égnél be?

Akár lehet ha ismeretlen fiúkkal beszélgetnél akkor könyebb lenne,kezdésnek. Persze személyes adatok megadása TILOS,akármilyen jóba is kerülnél vele..

2012. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem az a probléma h nem szoktam meg a társaságukat..régen nagyon bunkó voltam velük..(kb alsóba) és ezért szerintem már ott leírtak..
2012. jan. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!