Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek apának karácsonyra?...

Mit vegyek apának karácsonyra? Ezt soha nemtudom kitalálni.15/L

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen gondban vagyok :D

Kapott sapkát, kesztyűt, sálat, pénztárcár, idén valami illetszer csomagot fog kapni. Bármelyik Rossmanban vagy DM_ben lehet kapni.

2010. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kedvenc ujság éves előfizetését, uj fülhallgatót ha használ, kisrádiót, mobiltartót asztalra, fizesd be egy fél órás masszézsra...
2010. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos ismered annyira, hogy mi a hobbyja, mire vágyik? Ha nem tudunk róla semmit - kora, foglalkozása - akkor még általánosságban sem lehet tanácsot adni.
2010. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én például a kedvenc musicaljének dalait vettem meg CD-n, mert szinte egész nap zenét hallgat, miközben dolgozik. Valami hasonlóban nem tudsz gondolkodni?
2010. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Írd ki a kedvenc zenéit CD-ékre, és díszítsd ki a tokot, amiben beteszed őket. Vegyél egy illatszer csomagot, mellé valami nyakláncot. Én pl. egy dögcédulát vettem neki, amin van egy kereszt és egy cápafog.

15/L. Mondjuk nekem könnyű, apa olyan mint én, csak férfiban. Rocker, vad és száll széllel.

2010. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az apunak vettem egy rendszámtáblát a nevével és még egy AXE Chocolate-t :)
2010. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!