Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
A barátaim gimibe mentek és én ott maradtam az általánosban. Minden nap később jönnek haza és alig érnek rá. Ha meg rá is érnének, akkor nem tudunk lememenni (sétálni az utcára vagy a játszótéren lenni). A suliban is nehezen bírom ki nélkülük, de olyan kevest találkozunk és hiányoznak. A hétvégékkel meg az a baj, hogy akkor meg vagy az egyikünknek vagy a másikunknak van programja (pl. a családdal mennek valahova). Mi lesz így a régi 4-essel?
2012. jan. 4. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szokott szétesni
2012. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen. Csak az a baj, hogy tudom, hogy ők is látni akarnak, de nincs idejük, mert ketten táncra járnak, a 3-nak meg nehezebben megy a suli és több tanulásra van szüksége. Ha meg rossz jegyeket szerez nem jöhet le.

A lehető legtöbbet találkozunk, de általában ez olyan 2 hetente van mostanában...

2012. jan. 4. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor pedig marad a nyár.
2012. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De az még olyan messze van... Mi van, ha addig eltávolodunk?
2012. jan. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!