Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Idáig fajult ez a világ?

Idáig fajult ez a világ?

Figyelt kérdés

[link]


És csodálkoznak, hogy megerőszakolják őket az utcán.

Mi lesz még később?



2012. jan. 4. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez még 2010-es.

Amúgy lehet csak én látom így vagy csak azért van,mert már énis idősebb lettem egy picit,de már nem szokás így írni..legalábbis az én ismerőseim körében szerencsére már nem.

Most vagyok 15,de 2-3 éve (még akkor myvip) akkor nagyon menő volt egy két elmebetegnek így írnia.

2012. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon gáz.:D


Tipikus:"Emogööörlwook éés haa a kicsihhm szakíít weleem,akkoj één öngyíí leszeek,és felwáágom az ereimet,meeert ezamenőő."


Úristen,kb.11-12évesen írtam így,és akkor volt "menő" ez az emogörl-ös téma..igaz,hogy tavalyi,de könyörgöm..akkor is gáz:D

2012. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar az ilyen hülyeség!

Főleg,akik nem ismerik a v-t, csak a w-t.Nem tudom,hányszor mutattam már meg nekik,de még mindig w-vel írnak.

2012. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ez 2010-es xD ma ez már nagyon gáz, de szerintem ezt is egy 12 éves kis p**a írta. xD
2012. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem normálisak.

Lenin volt az igaz ember.

2012. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!