Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd kívánossá válni...

Mikor kezd kívánossá válni egy kismama? Személy függő is ez a dolog, vagy kb. hányadik héten tapasztalható?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sose voltam kívános.Végig hánytam,mint a lakodalmas kutya.
2011. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaptól mikor már nem volt hányingerem. Egészen a szülésig a fogkrémet kívántam és szó szerint zabáltam.
2011. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam kívánós, mindent meg bírtam enni, sosem voltam rosszul.
2011. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Ha jol emlekszem az elejetol kivanos voltam,kepes voltam sirni is,egyszer fordult elo:)

Egyetlen egyszer hanytam akkor is a tul sok kovaszos uborkatol,igy engem nem "allitott" meg semmi a kivanossag teren.

2011. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Csak azért kérdeztem, mert pár hét után már én is savanyúságot eszem mindennel és olyan fura, hogy nem vagyok rosszul csak folyton kívánok valamit már most!
2011. okt. 19. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elején a sósat kívántam (pedig mindig is édesszájú voltam), de mivel örökké hánytam, így nem sokat ettem, csak majd megőrültem értük. Miután már nem hánytam felváltva a csokival, minden mennyiségben. Kb. a 18-19. héttől csak a csoki:) Fiam lesz:))
2011. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Sok szerencsét és jó egészséget a fiúcskához!
2011. okt. 19. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ÉN soha nem voltam kívánós!
2011. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kb. a 6. héttől. Először csak sósat, aztán csak gyümölcslevet, aztán csak csokit. Mindegyik csak pár napig tartott, de akkor annyira intenzíven, hogy addig kattogtam rajta, amíg meg nem kaptam. :)

Azóta változó, mindig mást.

10 hkm.

2011. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!