Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem az a gondom hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem az a gondom hogy egy csomó lány ismerősöm van akire én hajtottam és én úgy láttam benne vannak a dologban de végül mégis azt kapom mindig hogy aranyos vagyok de inkább csak barátok legyünk. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
És ezt már nagyon sok lány megcsinálta velem. Szinte mind akire csak hajtottam.
2010. aug. 12. 20:53
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Ez nagyon nehéz kérdés,és bonyolult...sok minden szóba jöhet,nem ismerlek,nem tudom mi lehet a probléma,de valami biztos nem jó!

Akit én ilyen szöveggel leráztam,az vagy nagyon visszahúzódó volt vagy nagyon rámenős...

2010. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mert "ráhajtasz" ergo rányomulsz, megfojtod, nem pedig udvarolsz. Ezek után ne csodálkozz, ha azzal a szöveggel pattintanak le, hogy legyetek barátok. Nyilván. Olyan barát, akit messziről el kell kerülni.
2010. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A csomó lány közül legalább egyet megkérdezhettél volna,és akkor most nem kéne találgatnunk.

A lányok nem szeretik a lekvár manusokat.A tejbepapi csávókat.Ahhoz hogy behódoljanak

és aládrendeljék magukat,rendelkezned kell bizonyos fokú férfias dominanciával,mely a viselkedésedben,jellemedben,és kisugárzásodban nyilvánul meg.De úgy tűnik,hogy nekik csak az jön le hogy aranyos vagy mint a kiskacsák.

Ha valóban arról van szó hogy nem vagy elég férfias jelenség,akkor itt az ideje,hogy elkezdj gyúrni;acélosítsd a lelked,és tedd vonzóvá a tested.

2010. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs gond mert gyúrok és mondták már hogy elég tekintélyt parancsoló jelenség vagyok. Tehát nem hiszem hogy ez lenne. biztos mindig elszúrok valamit de mindig mást mert azokra amit elszúrtam már figy.
2010. aug. 12. 21:58
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert ismerősökre hajtasz. Olyanokra, akiket már ismersz korábbról valahonnan. Nincs meg az újdonság varázsa, ismernek már téged, vagy ha nem ismernek, akkor is kialakítottak rólad valamilyen pozitív vagy negatív képet, amin már nehéz változtatnod. Ha egy ismerősöd nincs belédzúgva, akkor nehéz vele összejönni.
2010. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem ismerősök voltak.Csak az egyik 5-ből
2010. aug. 12. 22:57
 7/23 anonim ***** válasza:

Találgathatunk itt oldalakon át,de nem sok értelme van.Ha nem rendelkezel annyi önismerettel,hogy tudd miért passzívak a csajok,akkor csak egy megoldás van: megkérdezed tőlük.

Biztos van olyan akivel közvetlenebb a kapcsolatod,és megbízol benne.Kérdezd meg tőle,hogy mit gondol rólad,de őszintén mondja el.Majdcsak kibújik a szög a zsákból.Ha nem,akkor örök rejtély maradsz.

2010. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. aug. 13. 11:13
 9/23 A kérdező kommentje:
Jöhet még.
2010. aug. 31. 15:12
 10/23 anonim ***** válasza:
Nincs már mit mondani.akármennyire is fáj ,ezek a lehetőségek közül lenne érdemes válogatnod..
2010. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!