Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon idegesít ez az ember....

Nagyon idegesít ez az ember. Már lassan félek tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősünknek van 5 lova. Ott lovagolok, meg segítkezek a lovak körül. Pár hónapja elkezdett járni egy 40-50 év között férfi , segíteni az ismerősünknek.

Többször is nézegetett már. Múltkor odajött hozzám és mondta, hogy jó a seggem. De szó szerint így!

Meg, hogy inkább nem is néz rám mert bizsereg minden része.

Folyton csak "kicsimnek" meg "szívemnek" hív.

Családja van. A lánya fél évvel idősebb tőlem, ismerem. Igaz nem nagyon szoktunk beszélgetni.

Már rosszul vagyok ha kint meglátom! Kezdek már félni tőle. Nem merek úgy maradni az udvaron ha csak ő van kint és nincs rajta kívűl a közelembe senki.

A szüleimnek nem nagyon szeretnék szólni mert akkor a lovaktól tiltanának el.. :(

Mit tegyek?

16/L


2012. jan. 13. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Próbálj beszélni vele normálisan. De én a helyedben szólnék egy felnőttnek...
2012. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Kérd ki magadnak ezt a fajta bizalmaskodást, mondd neki, hogy csakis magázhat, de lehetőleg ne szóljon hozzád, ne nézzel rád egyáltalán. Ne is köszönj neki ezentúl, akkor sem, ha elkezdene normálisabban viselkedni. És mondd el, hogy zaklat a lovarda tulajdonosának, vagy aki ott felel a dolgokért. Kérd meg, hogy állítsa le.
2012. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ma már nem mertem kimenni..

De feltétlenül szólok majd az ismerősünknek, hogy beszélgessen el vele..

2012. jan. 15. 15:55
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez már nem csak idegesítő, hanem félelmetes is. Soha ne maradj vele kettesben. Próbálj még bevonni valakit, ....lehetőleg mások előtt utasítsd vissza. Persze nehéz lehet...
2012. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már egyszerűen attól félek, hogy megszerez valami információt rólam, hogy hol lakok vagy ilyesmi és nem fog békén hagyni. Lehet , hogy ez betegesnek hagzik de már rettegek tőle.

Én ha úgy van megütni se tudom, mert ha vissza üt hát akkor csak nézek majd..

2012. jan. 16. 21:24
 6/10 A kérdező kommentje:

Már napok óta nem alszok. Nem tudom, mi legyen. Nem szeretném otthagyni a lovakat.

Mondjuk alapból a város szélén vannak szóval nem nagyon járnak arra emberek gyalog.

Nem szeretném ott hagyni őket de rettegésben se akarok élni..

2012. jan. 16. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj!Tudom,mondani könnyű...Az tényleg félő,hogyha szüleidnek elmondod,gondolom főleg ha apukádnak,eltiltanak onnan.:/

Az tényleg jó ötlet,hogy mondd meg neki,hogy ne szóljon hozzád,semmit,soha!

2012. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,még előző vagyok.

szóval még mindenképpen beszélj az ismerősöddel,nehogy elfajuljon...

2012. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Mindenképpen a lovarda tulajdonosával kell beszélned.

Kérd meg, hogy szóljon rá, mert számodra ez nem csak kellemetlen, hanem félsz.

Kérd meg, hogy rakja helyre az alkalmazottját!

2012. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%

A feleségével beszélj .

A szüleiddel nem beszélsz ? ( hülye vagy )Ők az egyetlen biztos pont az életedben, csak rájuk számíthatsz ha baj van .A pasassal is beszélni kell , legyél határozott mond ki amit gondolsz ne érezze ,hogy egy kis mulya hülye vagy .


HA NEM ÁLLSZ KI A FÉLELMEID ELLEN AZ MINDIG ÜLDÖZNI FOG.


Állj ki ÖNMAGADÉRT .Mond el neki ,hogy a szüleiddel megbeszélted .

Tanuljon etikettet ( egy általa nem ismert embernek nem mondjuk ,hogy kicsim ,szívem .. stb te sem szólítod FASZIKÁMNAK


Nem kell feltétlenül támadóan fellépni , lehet túl jó csaj vagy és nem tudja hogyan szólítson .


OK

53f

2012. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!