Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért idegesít sok ember...

Miért idegesít sok ember írási stílusa? Pl mesékben?

Figyelt kérdés
Én magam is írok, és borzasztóan kritikus szemmel nézem mások írásait. Egyszerű gyerek mesékre tudom azt érezni, h ez erőltetett, h vmiért számomra borzasztó idegesítő, pedig tudom, h én is hasonlóan fogalmazok. Egyszerűen nagyon gyengének látom az írót, pedig nyilván nem az.
2011. jan. 19. 08:27
 1/3 haggyámán ***** válasza:
100%
Talán, mert gyerekmeséket olvasol? A gyerekeknek nem tartalom mögötti dolgok kellenek, meg nem is ilyen-olyan szókincs, meg fogalmazásmód. A gyerekeknek az kell, hogy a kiskutya/kiscica/kisakármilyen állat estére hazakerüljön az otthonába és boldogan éljen amíg meg nem hal.
2011. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha én is döbbenek, hogy néhány mondóka vagy akár gyerekvers nagyoktól mennyire gagyi, még nem is rímel, de legalább a ritmus fontos lenne. A legegyszerűbb dolgokhoz kell néha a legnagyobb zsenialitás! Biztos nem egyszerű ilyeneket írni.
2011. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a legtöbb agyondicsért amatőr verset érzek dagályos, erőltetett giccsnek.
2011. jan. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!