Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan barátkozzak az osztályt...

Hogyan barátkozzak az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem a kilencediket egy jó suliban. Az új osztályban akkor nem ismertem senkit. Másoknak mind vannak barátaik, senki nem jön oda hozzám beszélgetni, én hiába megyek oda máshoz, mert nem igazán tudom, hogy mit mondjak, elég csendes vagyok. De szeretnék valahogy barátokat szerezni, mindenkinek vannak az osztályon belül barátai csak nekem nem. Ez elég rossz érzés. Mit tegyek? Adjatok valami jó tanácsot. Nem akarok más suliba menni úgy hogy ezt ne írjátok. Köszönöm előre a válaszaitokat.
2012. jan. 16. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
mesélj vicceket
2012. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
legyél aktív a szervezésekben, iskolai feladatokban, és kérj másoktól segítséget, ezáltal bsezélgess velük! vagy az iskolában helyi szakkörökre, sportra iratkozz be, csupa a sulidba járó ember lesz! vagy akármiről, miyen óra lesz, eszereti-e azt az órát/tanárt, az általános iskolátokról..
2012. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2012. jan. 16. 19:53
 4/6 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok, de én már feladtam. 15/f :)
2012. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
éN Is csendesebb vok.De velem foglakoznak.Néha egyedül maradok...:(
2012. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

minden osztályban van példa erre. Én már 11.es vagyok, és nálunk is van 1 lány, akivel nem nagyon barátkoznak. Próbálok néha odamenni hozzá szünetekben és beszélgetni vele, de úgy nehéz nekem is (csak alig ismertem meg a 3 év alatt) nem tudom, hogy mi érdekli.

Legjobb megoldás: aktívkodjál az osztályban, oda menj bulizni, ahova az osztalytársaid is járnak, hívj meg valakit az osztályból "tanulni", stb.:) 17/L

2012. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!