Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan barátkozzak össze az...

Hogyan barátkozzak össze az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
ez a 2. évem az osztályomban és eddig egy emberen kívül nem érdekelt senki. nem beszélgettem, barátkoztam senkivel. de rádöbbentem hogy ez így nem jó és nem akarok így lehúzni még 2 évet. mit tegyek? amúgy jövő héten megyünk 3 napos kirándulásra, ha ez számít
2011. máj. 17. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a kirándulás kiváló alkalom. Csatlakozz minden csoportos megmozduláshoz. Beszélgess olyannal is, aki neked nem szimpatikus. Meglátod megváltoznak az érzéseid, és viszont.
2011. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tetris ***** válasza:

Pontosan úgy van, ahogy előttem leírták. Mivel már két éve ilyen kuka vagy, vszeg elkönyvelték, hogy te egy magadba zárkózó, barátságtalan emberke vagy. Neked kell tenned azért, hogy egy a vélemény megváltozzon. Ezt a szörnyű befelé fordulást el kéne végre felejteni, hiszen ez már téged is zavar, ezért írtál ide be.

Rajtad kívül pedig senki sem tud ezen változtani. Azon az egy emberen kívül próbálj meg mégegy emberrek szóba állni. Ha már van két beszélgetőtársad, akkor egyre könnyebb lesz a harmadik, a negyedik megtalálása. Fel a fejjel!

2011. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!