Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha egy gyökér a...

Mit tegyek ha egy gyökér a tanárom? :D

Figyelt kérdés
Az egyik tanáromnak az a legjobb szórakozása hogy a diákokkal szórakozik.. minél hülyébb nevet talál ki, mindenkire azt mondja hogy milyen sötét... mindig kiszemel magának valakit és azt baszogatja folyamatosan.. most jó, jó lehet valaki köcsög, de nagyon rossz érzés amikor valakit azért csúfol mert kövér. Van két osztálytársam akik nagyon kövérek, és ők a legfőbb kiszemeltjei. A tanár mindig arról beszél hogy milyen dagadtak.. egyébként jófej, de szerintem nem túl jó hogy ilyen egy tanár. mert akinek ilyet mondd 13 évesen az egész életében emlékezni fog, és fájni fog neki..inkább biztatnia kéne őket....szóval szerintetek tudnék tenni valamit hogy ezt hagyja abba.? 13/L...
2012. jan. 22. 00:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szóljatok az igazgatónak, hogy mit művel a tanár.
2012. jan. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szólni valakinek, aki felülről tud tenni valamit? Ez már elég komoly zaklatás, ezért simán kirúghatják vagy még rosszabb. Mondjuk ha nem tudod bizonyítani, keveset tehetsz. :-(((((((
2012. jan. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

én megértelek.


de a kövér embereket nem biztatni kéne neki, hanem inkább a szüleikkel elbeszélgetni, mert sajnos ezek a gyerekek nem tehetnek róla hogy a hüle anyja elé rak minden nap egy rakat édességet, chipset stb... és nem képes megfelelö étrendet neki adni.


az osztályfönökkel kellene beszélni hoyg nektek nem tetszik hogy ilyeneket mond.

2012. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:32 olyanról nem hallottál,hogy valaki betegség miatt lesz/lett kövér?Vagy volt egy súlyosabb betegsége,ami miatt ágyban kellett feküdnie hosszú ideig és elhízik súlyosan,azt nem könnyű leadni,bár nem is lehetetlen,na mindegy. Bocsi csak szemet szúrt nekem,hogy annyira úgy írtad,mintha mindig a szülő tehetne az elhízásról.


Nem fogják kirúgni. Nekünk is van ilyen tanárunk. Az miatt meg nem rúgja ki az igazgató,hogy 'viccel' velünk.

Mi szóltunk a szüleinknek ők meg közösen beadtak egy kérvényt vagy mit,hogy kapjunk új tanárt ,írtak indokot meg aláírták..aztán meg nem tudom mi zajlott le,de kaptunk egy új tanárt.

Nem kell nagy ügyet csinálni,te meg egyedül szerintem ne kezdj bele ilyen akciókba,mert te fogod megszívni a legjobban,biztos,hogy nem a tanár. Max beszéljetek az igazgatóval,hogy mit tudtok tenni együgyben.15l

2012. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
persze, nem is gondoltam hogy egyedűl tehetnék valamit, mert ő van jobb helyzetben...amit ő mondd az biztos többet jelent az igazgatónak..:/
2012. jan. 22. 10:56
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

nincs olyan betegség amitöl valaki csak úgy kövér lesz. betegség okozhat éhséget, vagy pl nem mozgást, de kövér attól leszel amit megeszel.

ha valaiknek betegsége van vagy olyan gyógyszert kell szednie ami éhséget okoz, a szülönek még jobban oda kell figyelnie, hogy mit ad a gyermeknek. olyan ételt egyen ami egészséges, könnyenemészthetö és tápláló. ezekbe pedig nem tartoznak a chipsek csokik, kekszek és cukrok. ha kell ilyen esetben minden ilyet telejsen meg kell vonni a gyerektöl (normál esetben persze ehet a gyerek egy megfelelö mennyiséget, ami kb 1-2 kocka csoki max naponta).


de a tanár viselkdeése miatt az osztályfönökkel kell beszélni, mert a kövérekkel sem lehet tiszteletlenül bánniu, inkább tenné a tanár hogy elbeszélget velük az étkezés és mozgás fontosságáról szülöi kisérettel.

2012. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az a fiu akit csúfol tényleg nem tehet róla, hogy kövér. Ilyen alkat. szokszor próbált már fogyókúrázni, de nem igazán ment neki.. van viszont egy barátnőm aki nagyon nagydarab lány volt alsóban, de fogyókúrázni és sportolni kezdett, nagyon kemények. sokat fogyott,de még mindig kicst nagy darab, mert ilyen alkat.. szép homokóra alakja van, de még igy is széles..mert egyszerűen ilyen:/ viszont a tanár neki is folyamatosan beszól, mert szerinte buta ez a lány. pedig nagyon sokat tanul, és hihetetlenűl okos, matekból nagyon jó, az egész családjában mindenki matematikus. de a tanárunk van hogy valakit azért csúfol mert nem szép.. pedig arról tényleg a legkevésbé sem tehet.. és szörnyű érzés lehet egy fiatal lánynak, hogy egy felnőtt férfi azon röhög hogy ő milyen ronda..
2012. jan. 22. 11:48
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

ma 11:11

Pedig igenis vannak olyan betegségek amitől kövér leszel.


Mellesleg én kövér vagyok és én beismerem hogy én sokat eszek azért. De azért napi 3-4 gyógyszer is és van amelyik éhséget okoz.

Mondjuk azért mehetne az igazgatóhoz is az akiket b*sztat.

2012. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazgató vagy osztályfőnök mert ez így nagyon nem jó. :/
2012. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor az egy hülye fa.sz ... mint nálunk az infótanár vén szaros de beverném a képét.bár ő nem rondáz le senkit csak szivat .engem lerondázna az a rondaság leütném
2012. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!