Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nagyon jó vagyok a sportban a...

Zenevilag kérdése:

Nagyon jó vagyok a sportban a tanárom szerint de anyám nem engedi hogy sportoljak mert nem olyan jók a jegyeim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:
létszi irjatok
2012. jan. 4. 09:30
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Kössetek kompromisszumot. Először tanuld meg, hogy nincs olyan, hogy létszi. Ha ez már megy, akkor beszéld meg anyukáddal, hogy javítasz a jegyeiden, de szeretnél mellette sportolni. Ha nem javítasz, abbahagyod a sportot.

Egyébként a sport egészséges, és jót tesz a személyiségednek is.

2012. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
még valami???
2012. jan. 4. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg javítani, akár kérd, hogy segítsen tanulni, hogy legalább lássa az akarást. Ami lehet nincs meg benned, de tudod a tanulás (sajnos) nagyon fontos. És nem azért hogy a szüleid örüljenek, hanem, hogy neked lehessen munkaválasztáskor több esélyed olyan melót kapni amit szeretnél, nem pedig olyat ami jut, mert rossz tanuló voltál.

Ugyanakkor a sportban ha kitartó vagy és tényleg jó, az is jó, de abból még ha élsportoló is lennél ideig óráig tart, utána csak kellene még valamit csinálnod.

Foglalkozz a tanulással, menni fog az. De ha nem is csinálod, magadtól veszed el az élményt ami azzal jár, hogy ó megcsináltam a házit, jobb is lett a jegyem.

Próbálj beszélni a szüleiddel és tanulj is !

2012. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
70%
Tanulj jobban nem a számitogép elött kéne ülni és kockolni egésznap!
2012. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zkriszti3 ***** válasza:
Mesélj mi lett engedi, hogy sportolj ? A fiam tegnap kezdte azért,hogy fegyelmezettebb legyen az iskolában. Rengeteg energiája van és azt olvastam segít a koncentrálásban is.
2012. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen már engedi hogy sportoljak és igen azotta többet tanulok mert van kedvem tanulni és nagyon szeretek sportolni és megtanultam jobban beosztani az időmet és igz a legjobb.Köszönöm a Válaszokat.
2012. jan. 11. 12:09
 8/9 A kérdező kommentje:
megvalami.Hát nekem is kellet biztatás de mikor átjötek a barátaim és együtt tanultunk sokkal könnyebb mint egyedül.
2012. jan. 11. 12:12
 9/9 anonim ***** válasza:
kompromisszum, ez egy nagyon jó ötlet! felelj meg a szüleidnek a tanulás terén, és utána úgyis engedni fogják hogy sportolj. ennyire egyszerű!
2012. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!