Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy felháborított a tanárom!...

Úgy felháborított a tanárom! Hogy lehet valaki ilyen idióta?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ki kell dühöngenem magam, itt anyukák vagytok, talán megértitek.

Ma suliban voltam. Nyelvszak, a záróvizsgára készültünk. Egy újságcikket kellett kiegészíteni a beleillő szavakkal. A cikk arról szólt, hogy egy koreai házaspár halálra éheztette a kisbabáját, mert az egész napjukat egy netkávézóban töltötték, ahol a virtuális babájukat nevelgették, miközben a saját csecsemőjüknek napi egyszer adtak csak enni. Olvastam már erről korábban is, szóval nem csak a feladathoz találták ki a szöveget.

Mivel nekem is van egy másfél éves kisfiam, a sírás kerülgetett, mire a szöveg végére értünk. Erre a középkorú tanárnő elkezdett vihogni, hogy "Haha, ez jó! Az én gyerekeim tevét nevelnek a neten. Ez vicces! Na de akkor dolgozni hogy értek rá? (a foglalkozásuk is oda volt írva). Na mindegy, haha!" ÉS ott röhögött percekig a sztorin.

Mégis hogy lehet ilyen tapló valaki? Szerintetek jogosan akadtam ki? Tudom, hagyjam, de muszáj volt elmesélnem. :((


2011. szept. 17. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Vannak ilyenek...

Én sok anyukát sem tudok megérteni akik a 3-4 éves gyermekeikkel kiabálnak, verik...

Nem tudom...

2011. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
én is olvastam ezt a cikket, nagyon durva, hogy lehetnek ilyen felelőtlenek, és a legdurvább, hogy az ő virtuális babájuk volt a legboldogabb az egész játékban
2011. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
A reakció se pite, ráadásul egyáltalán egy ilyen feladatot adni!
2011. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Eü-ben dolgozom (gyerek szférában). Sajnos tudnék ennél sokkal durvább példákat is mondani egyes emberek hozzáállására bizonyos dolgokhoz.

Én azt mondom addig örülj, míg csak egy felnőttekkel foglalkozó tanár gondolkodik így.

Undorító...

2011. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!