Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Multkor találtam egy ilyen kommentet: "anya engem nem is enged a facebookra, mert szerinte semmi értelme egy lánynak azon lenni, ahol csak talápig sminkben pózol és csókolózik élete szerelmével, a barátnőim is ilyenek stb 12L

szerintem ez tök szánalom, mert onnan tudok meg as legtöbbet, meg ha nem lenne facebokom, nem ismerném a pasimat se, nem tudnám elkérni ingyen a leckét, ilyenek

Ti mit gondoltok az ilyen nevelésről?


2012. jan. 22. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
12 évesen semmi szükség a facebookon lenni, ezen kivül ilyen idösen pasizni elég siralmas dolog.
2012. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem megtiltani kéne a facebookolást hanem arra nevelni a gyereket (kiskorától fogva),hogy ne tegyen fel magamutogató képeket,ne álljon szóba 90éves bácsikkal/idegenekkel,ne adjon meg magáról személyes adatokat stb..


Ezek szerint amit az anya leírt azt gondolja,hogy a lánya is ezt tenné?Elég nagy baj ha az anya ezt nézi ki a lányából,szerintem,

15l

2012. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

*Ugyan akkor kihagytam,hogy az a 12 éves lány aki nem facebookozhat,nem marad le semmiről sem!

Igazából szerintem 14 év alatt nem is kéne fentlennie egy lánynak/fiúnak..

2012. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Elég nagy baj ha az anya ezt nézi ki a lányából,szerintem"


Nem ezt nézi ki a lányából, csak látja másokat, és azt akarja elkerülni, hogy a lánya azt gondolj, hogy ez természetes, és ő is ezt akarja követni.


Én egyetértek az anyával. Mi az, hogy 12 éves lány sminkben pózol? Már nem azért, de közröhej tárgya, hogy a kis pi@a azt hiszi, hogy ettől nagylány.....Élete szerelme meg ne legyen 12 évesen. Főleg pasija ne.


Lehet a facebookot máshogy is használni, illetve fent lenni. Anyának van igaza.

2012. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van facebookon, kezdetben nagyon sokat használam tényleg. Most már csak fel-fel megyek pár percre naponta, de akad olyan is, hogy 2-3 napig fel sem megyek.

Nincs szükségem arra, hogy a túlsminkelt, r*bancosan felöltözött csajok magamutogatós képeit lássam vagy hogy az enyhén beképzelt ismerőseim posztjaikat olvasgassam.


Viszont csináltuk egy sulis csoportot, ahol meg tudunk beszélni minden fontos dolgot úgy, hogy más nem látja. Ez nagy előny, illetve nem a közelben lakó ismerőseimmel tartom a kapcsolatot. Ennyi.


Igazából semmi bajom azzal, hogy facebookoznak. Egy ideig idegesített és zavart a magamutogatós képek tömkelege és a 'ki ha nem én?' típusú posztok, de már nem tud érdekelni. Nem az én dolgom, nem foglalkozom vele.

16/L

2012. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Drágám, amikor én 12 éves voltam nem volt facebook... Elsétáltunk az osztálytárshoz, és elkértük a leckét. Bicigliztünk, sétáltunk, játszótereztünk, így is ismerkedtünk. A szánalom nem az, hogy ha valaki nem facebook-ozhat, hanem az, akinek az élete csak akörül forog, mint pl Te. Ez lenne a normális nevelés. 12 évesnek semmi keresnivalója nincsen ilyen oldalakon.
2012. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
szerintem se egy 12 se egy 14-15 éves lánynak nincs szüksége facebookra,én pl arra használom hogy megbeszéljük a csop.társakkal mikor lesz óra ilyesmi,vagy a régi sulis társaimmal beszélek,igen ám de 22 éves vagyok,teljese felesleges,és tényleg tele van idióta,csücsörítős kislány képekkel.nem beszélve arról elég gáz hogy a fiatalok,nem tudnak normális programokat csinálni,és személyesen ismerkedni,és egész nap a facebookon lógnak,én sem engedném meg még a 14-15 éves lányomnak sem hogy azon lógjon, mikor ennyi idős voltam nem is volt facebook,jé nem haltam bele sőt,sokkal jobb nekem,mert tudok élőben ismerkedni,és el tudok lenni internet nélkül
2012. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
hozzáteszem 12-15 évesen nem pasiznia kéne,meg mutogatós idióta képeket csinálni,meg ülni és bambulni az internetet, teljesen igaza van az anyjának, amúgy nagyon vicces,amikor egy 15 éves meg mondja hogyan nevelje más a gyerekét..
2012. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért gond,hogy 15 évesen már érdekelnek a fiúk...
2012. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez csak egy hóbort ami egy ideig menő lesz aztán eltűnik . Szerintem nem kéne tiltani de az sem lenne jó ha egész nap ott ülne előtte .
2012. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!