Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Válaszolnátok erre a kérdésemre?

Válaszolnátok erre a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Mondjátok már meg hogy mire jó az hogy kocsmába jártok, cigiztek, úgy berúgtok hogy azt se tudjátok hogy hol vagytok?

És hogyha valaki ezt nem csinálja, vagy épp egy kicsit másképp gondolkodik mint ti? Vagy mondjuk beszédhibás, vagy kövér esetleg szemüveges akkor azt miért közösítetitek ki úgy hogy nem is ismeritek? /nem ismeritek= életetek alatt szinte csak annyit beszéltetek hogy hello szia/


2012. jan. 24. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem ingem, nem veszem magamra. Egyik sem jellemző rám.
2012. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert kamaszok vagytok, a kamaszok márpedig sajnos ilyenek. Tele vannak előítéletekkel, aki nem szív el percenként egy cigit vagy nem lesz talaj részeg minden hétvégén az kilóg a sorból, olyannal barátkozni pedig ciki.
2012. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. úgy nem kell felvenni ha nem igaz rád egyik se de azért valljuk be a kamastok 80% csinálja /legalább az egyiket.../
2012. jan. 24. 16:03
 4/15 anonim ***** válasza:

Érdekes. Beszédhibás vagyok(raccsolok),nem cigizek(méh néha sem,soha) sőt még részeg sem szoktam lenni,kocsmába sem járok, szemüveges is vagyok (bár nem használom mindig)..és NEM vagyok kiközösítve,egyáltalán nem.

Csupán nem érdekelnek ezek a dolgok és azokkal haverkodok akik normáliska.


Igazából néha jobb az olyan emberekkel lenni,mint akiket említettél,mert velük lehet hülyéskedni,hogy miért?

Mert a többieknek abból áll egy napjuk,hogy oltogatják ezeket az emebreket,hogy "úristen,de szánalmasak,ettől érzik magukat menőnek? hogy ribancoskodik már, stbstb"

Végülis igaz dolgokat mondanak,de idegesítő mindig ezt hallgatni.


Amúgy meg olyan barátokkal kell keresni akik olyanok,mint te. És nem szabad elítélni másokat,tudod ez oda-vissza megy.

Te nem ítéled el,mert cigizik (mert nekem pl több barátom/nőm ,azért cigizik,mert komoly családi problémáik vannak,meg vannak akik menőségből ..) és ő se piszkál,mert esetleg kövér vagy.


Na ennyit a kis regényemről.Próbáltam röviden kifejteni a véleményem,mert unalmas,hogy itt is folyamatosan csak ezeket a kamaszokat szídjátok,ha nekik ez jó akkor úgy bässzák el az életüket ahogy akarják,nem?

Ti is élvezzétek ahogy nektek jó.15l

2012. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen?

Idefigyelj eleinte nem különösebben érdekelt hogy milyenek. Meg voltak a barátaim /meg még mindig/ de olyan beszédhibám van hogy nem lehet javítani rajta. De mikor elsőnek meghallották egyből röhögtek /-nem szóltam érte/ nem szólok be érte mind máig /kb mintha nem is léteznének/ de ugyanúgy csinálják. És biztos vagyok benne hogy te meg csak bebeszéled magadnak. Mert sokan vannak olyanok hogy mondják hogy nem tudnak beszélni, ilyen beszédhibájuk van meg olyan és semmi nem halatszik...

2012. jan. 24. 16:21
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts...Nekem is van beszédhibán(dadogás) és mondhatni én vagyok az egyik legnagyobb arc az osztályomba.Cigit kipróbáltam..Rohadt szar volt...Ittam is ,voltam is már berúgva..És?Mi bajunk lett? Semmi...Ivásban mi a jó?Semmi..ha egyedül vagy, de ha jó társaságba vagy akár élvezni is lehet...

A valódi kérdés amúgy az hogy miért vagy kiközösítve az osztályodból...Meg se próbálsz barátkozni velük mivel megsértettek...Jogosan de így maradsz a kiközösített.Szóval próbálj meg barátkozni de ha nem megy akkor tegyél valami hülyeséget hátha felfigyelnek rád de ezt nem javaslom.Le lehet pontozni a korom miatt.

14/F

2012. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1. nem kimondottan kocsmába járunk, mi ilyen klubbokba, kávézókba megyünk, ahol van bowling, billiárd, kondi fallabda, meg persze kávézó rész. Bulizni még nem járhatok, kocsmába úgy voltam, hogy vízipipázni este 9-ig. Hétvégén néha megyünk korizni

2. nem szoktam berúgni. Inni szoktam néha, de csak mértékkel.

3. mi nem közösítünk ki senkit, amíg meg nem ismertük. Az egyik legjobb barátnőm is dadog, mégis tökjóarc, én szemüveges voltam, mégis elfogadtak.

4. persze vannak ilyen emberek is, akiket írsz, de azért nem mind ilyen, mondjuk 10ből 2 nekik az, hogy azt hiszik rohadt menőek ezzel, sokszor azal is felvágnak, hogy hazudnak a szüleiknek, meg buknak. De majd eltelnek ezek az évek, aztán jó kis lúzerek lesznek

üdv:13L

2012. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell általánosítani:) Amúgy kocsmába járni azért jó mert van egy hangulata. Persze annak semmi értelme ha úgy leiszod magad, hogy azt sem tudod hol vagy.. De szerintem néha jó péntek vagy szombat este beülni haverokkal és dumálni meg meginni egy-két sört. A cigizés meg elég értelmetlen dolog de hát mit lehet tenni..Amúgy azokkal akik ilyeneken röhögnek hogy valaki beszédhibás, szemüveges meg lenéznek valakit azért mert nem tömegcuccokat hord stb. egyszerűen nem kell foglalkozni, le kell sz*rni őket 17/F
2012. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Látod? Nem is ismersz és már megszólsz,hogy én biztos csak bebeszélem magamnak a beszéhibámat. Igen ,valószínűleg tök büszke vagyok rá,hogy raccsolok főleg,hogy a nevemben össz vissz 3 r betű van.
2012. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Gondolom te most nagyon haragszol az osztálytársadra/társaidra/kollégákra/csoporttársakra de nem itt kell kiengedni a haragodat, ha meg ezek közül egyik sem áll fenn, nagyon buta a gondolkodásmódod, mert nem kell általánosítani.
2012. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!