Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtennétek hogy válaszolnátok...

Megtennétek hogy válaszolnátok erre a pár kérdésre?

Figyelt kérdés

1.:Ha a fiam( 1 éves ) nem kedveli a tápszert( próbáltunk mindent ami szóba jöhetett több fajta-féle tápit,és úgy is csináltam, hogy:kakaóztam,cukroztam,gyümivel ízesítettem,sinlacot tettem bele, babapiskótát,kekszet) és sikeresen kiverte a kezemből ahogy meglátta hogy tápszer,akkor mit tegyek?? Az orvos továbbra is azt mondja próbáljak ki másfajtát és nem jut el az agyáig hogy nem kedveli a fiam!!!! Mit tegyek?


2.:És miért nem engedi hogy bevezessem a zacskós tejet?

3.:Ha a tápszert se eszi,akkor jobb ha nem adok neki tejet se?(tegnap egészen pontosan 60ml-t evett egész nap tápiból)

4.:Fontos a tej igaz?


(szeretném ha lényegre törő válaszokat kapnék,nem pedig olyat amivel nem vagyok előrébb---->ezt úgy értem hogy nem kell az utálatos válasz)

LÉGYSZÍVES SEGÍTSETEK!!!!!


2011. júl. 6. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én már simán megpróbálnám a tejet! Hacsak nem azért ellenzi a doki, mert tejallergia gyanú van. De gondolom ez nincs, mert akkor tápszert se ehetne bármilyet.

Az én fiam anyatejes volt, de 13 hónapos korában megkóstoltattam vele a tejet (boltit is, házit is), azóta is nagyon szereti. Simán is, kakaóval is, tejbegríznek, bárhogy.

Reggel egy bögre tejjel indítja a napot.

Egyébként igen fontos lenne a tejalapú élelmiszer bevitel, de annyit amennyire szüksége van, nem lehet joghurtból, sajtból, túróból pótolni.

2011. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Én eléggé tejellenes vagyok piciknek, de ebben az esetben inkább kipróbálnám. Mondjuk keverve a tápszerrel.

Rizstejet próbáltál már adni Neki? Fincsi :)

2011. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

a tejalapú táplálék a fontos. Próbálkozhatsz még tejbedarával, a fiam a Milupásat szerette.

Szerintem a tejet is be lehet vezetni, de állítólag megterheli a gyerek szervezetét és nem szívódik fel belőle a vas. Egyen más tejterméket, az a lényeg.

2011. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
NINCSEN A FIAMNAK ALLERGIÁJA,ANNYI SZERINTEM HOGY SZŐKE KÉK SZEMŰ BABA és gondolom ők érzékenyebbek,ezért nem akarja!! DE akkor vezessem be a tejet szerinted? én is úgy gondolom hogy joghurtokból nem fedezem szükségletét! 2 tűz között vagyok......:(
2011. júl. 6. 19:19
 5/23 anonim ***** válasza:

1 eves, igy elmeletileg kaphat mar tejet.

1.5 eves lanyom meg tapszert iszik, mert szereti.

Annyi, hogy en inkabb hazi tejet vennek, mint boltit.

Esetleg kecsketej?arra azt mondjak egeszsegesebb mint a tehentej.

Napi 500 ml tejalaou dolgot mondanak, hogy fogyasztania ami lehet joghurt tej tejfol sajt turo tejpep stb

2011. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Rizstej? az milyen?
2011. júl. 6. 19:20
 7/23 anonim ***** válasza:

a rizstej es szojatej az nem tejalapu mint tudjuk, igy hiaba finom nem megfelelo...ha bele teszi a tapszert a kerdezo, ugyan ott van, mert akkor sem fogadja majd el....

nem vitatkozni szeretnek, nem azert irtam felre nem ertsd kedves valaszolo!!!

2011. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Még nem láttam milupás tejbedarát!:( Por alapú?
2011. júl. 6. 19:23
 9/23 anonim ***** válasza:

[link]



a rizstej az viz es rizs :)

2011. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De ha úgy csinálom hogy fele tápszer fele zacskós tej úgy jó? és melyik márkájú tej legyen? és ha azt se szereti mi tévő legyek?
2011. júl. 6. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!