Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti be szoktátok mutatni a...

Ti be szoktátok mutatni a barátotokat/barátnőtöket a szülőknek? És mik a reakciók? Kort és nemet is kérek

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Jesszusom. Én nem merem. Egyszer volt az, hogy anyámnak megmondtam, hogy van barátom, elfogadta, mert távkapcsolat volt. De nem mernék jelenleg bemutatni egy fiút anyukámnak, főleg, hogy anyu már nem a harmincas korosztályba sorolható. :D

15/L

2012. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

:D édes a kérdés:P


Én 17 évesen (illetve 16 voltam még) mikor megismerkedtem a párommal. Nálunk nem volt téma a fiúk, szex és egyéb intim dolgok, úgyhogy hallgattam vele. Anyukámmal az úton, édesapámmal az udvaron futottunk össze, nem volt kemény bemutatás, csak látták kivel vagyok, ennyi.

Kb. fél év eltelt, akkor már 17 voltam, akkor jött először hozzánk és én is kb. akkor mentem én is hozzuk először.


Az én szüleimnek nem volt különösebb reakciója, habár az én kicsi rocker párom nem volt a lányos apák álma. (hosszú barna haj, kék szem, gitár:D) Igazából nem volt probléma, ami gond volt, az anyukám féltéséből fakadt, de ennyi.

Az ő szülei aranyosak voltak velem, az anyukája, körbeugrált, azt se tudta mit csináljon, hogy jó legyen. Az apukája meg, állandóan beszólogatott nekem, vicces aranyember, szeretem őket nagyon.


ennek már majdnem 5 éve úgyhogy csak távlatokból emlékszem. Mi azóta is együtt vagyunk, a szülőkkel már nincs gond:)


21-L 22-F

2012. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Apumnak nem, ő nagyon kritikus :D Tud róla, 1 éve vagyok Vele együtt, ő is nagykorú meg én is(tehát nem nagyon tudná már tiltani a dolgot, ennek ellenére próbálkozott vele.....), normális ember.

De nem merem neki bemutatni. Anyum 2x találkozott vele. A barátomnak szerintem ennyi épp elég volt a családomból :D :D

18L

2012. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha annyira nagylány/nagyfiú valaki 12-13 évesen, hogy barátja/barátnője legyen, akkor ahhoz se legyen kisgyerek, hogy odaálljon a szülők elé és azt mondja, hogy pl. ő Ákos a barátom. Mi ebben a nehéz?

Én soha nem paráztam ezen, kivéve a 14 évvel idősebb exemnél(17 éves voltam), de azért másfél hónap után őt is bemutattam(rá két hétre szülőktől függetlenül szakítottunk). A többi barátomat már max. egy hónap után ismerték a szüleim és ők is bemutattak a szüleiknek. Így a szülők is nyugodtabbak, mert tudják, hogy kivel vagyok. Pedig az én párom is hosszú hajú rocker srác, de értelmes, intelligens, így nem volt mitől "félnem".

19/L

2012. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem volt még barátom úgyhogy nem volt ilyen problémám.

De ha pasizni/csajozni tud valaki akkor legyen annyi önbizalma hogy oda áll a szülök elé.. :)

13/l

2012. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!