Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkoztatok már azon h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkoztatok már azon h mivel lepjétek meg a barátotokat/barátnőtöket karácsonykor? 16L

Figyelt kérdés
A barátom 17 éves és semmi ötletem nincs h mit vehetnék/készíthetnék el neki..
2011. nov. 9. 16:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom h még korán van de nem szeretnék az utolsó pillanatokra halasztani és kapkodni. =)
2011. nov. 9. 16:27
 2/8 anonim válasza:

én már gondolkodtam ma láttam a Rossmanba egy szettet amibe volt parfüm,tusfürdő. Volt olyan is amihez még boxert is adtak. de ezt talán születésnapjára veszem. Karácsonyra nekem semmi ötletem sincs.

Barátnőmnek dvd-t akarok én csinálni amin a kedvenc filmei vannak :)

16L

2011. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát karácsonyra megajándékozzuk egymást egy tetoválással :)

csuklónkra lesz a dátum írva amikor összejöttünk:)

persze ez csak akkor jó ha tényleg komoly kapcsolat, és már évek óta együtt van az ember a párjával:)


meg kinéztem egy igen jó parfümöt:)

meg 2dolgot veszek neki az autójához:) ha még megtetszik valami,vagy vmi jó ötletet látok még szóba jöhet más is:)

2011. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LadyLee ***** válasza:
Előttem szóló: úgy fogsz járni, mint Johnny Depp, de hajrá...
2011. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
?
2011. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... de miért járna úgy mint Jhony Depp?? -.-"
2011. nov. 10. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, ezt én sem értem :) :D hát mind1 :D
2011. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LadyLee ***** válasza:
Ő varrata magára a "Forever Winona" feliratot, amikor együtt volt Winona Ryderrel. Majd ugyebér szakítottak és nem győzte átalakítani "Forever Vino"-ra
2011. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!