Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyerek és tanár kapcsolat?

Gyerek és tanár kapcsolat?

Figyelt kérdés

15 éves lányomhoz tanár jár, hogy jobb legyen matekból. Házhoz jár egy fiatal 27-28 éves fiatalember. De már több mint egy éve.

És elég jóba vannak. Beszélgetnek, röhögcsélnek, közösségi oldalakon is beszélgetnek.

És már egy jó ideje látom a férfin, hogy a lányomra úgy néz mintha valami égből leszállt angyal lenne, meg folyton mosolyog rá.

Félre ne értsetek én nem azt mondom , hogy fiatal ember akarna valamit a lánytól sőt nem is gondolok ilyenre.

Csak nekem kicsit furcsa az ennyire jó kapcsolat.


2012. febr. 2. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Anno főiskolásként én is tanítottam általános, illetve középiskolásokat. 20-24 éves nőként jártam hozzájuk, ráadásul úgy jött ki a lépés, hogy mindig csak fiúk voltak. Nagyon jól elvoltunk, mi is sokat nevettünk, rengeteg mindent megbeszéltünk, és bár akkor még nem volt facebook (vagy legalábbis mi nem használtuk), előfordult, hogy az egyik srác este 10-kor hívott, mert elakadt a leckével, és olyan is, hogy sms-eztünk. Ezek belefértek.

A Te helyzetedben semmi okos tanácsot nem tudok mondani, figyelj oda rájuk, de ne légy gyanakvó, és főként ne kérdezősködj. :)

2012. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Ha fejlődik matekból biztos tanulnak is. Bizonytalanságod esetén figyelmeztesd a srácot a lányod még kiskorú, és te fizeted a tanitatását. Szerintem ne aggódj, ha az időt betartja, tehát nem marad tovább, amíg nevetgélnek, beszélgetnek nem csinálnak mást. Lehet, hogy komoly kapcsolata van már egy korban közelálló leánnyal.
2012. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Nincs ezzel semmi baj mi is vagyunk így egy tanárral. ;) És valószínű hogy a tan bá.-nak is van esze. :))

13/l

2012. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell izgulnod semmiért.ez olyan mintha a tesóm haverjaival lennék,csak még okosodnék is.vagyis nincsen semmi probléma :)

nem ide tartozik,de akkor is leírom(xd),hogy az osztálytársam meg szerelmes az ofőnkbe,aki viszont nem valami fiatal,sőt mondhatni öreg,nem csak hozzánk képest amúgy is,szóval elég bizarr,nademind1 :) 14L

2012. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szerintem ne aggódj.. :) Én nekem például a mai napig a legjobb barátom egy tanár, akivel bármiről tudok beszélgetni. És azt hiszem sokkal többet érek vele, mint akármilyen másik baráttal vagy barátnővel, mert azok nem képesek másra, csak rossz dolgokba belevinni a másikat, pia, cigi stb.

Lehet hogy a lányod is így van vele, hogy értelmesebb emberek társaságára vágyik, és e tanár személyében megtalálta az értelmesebb oldalt, nem úgy mint mondjuk a saját korosztályában.

2012. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De arra az esetre ha mégis több lenne köztük, javaslom próbáld jobban megismerni a srácot, csak úgy barátilag.


Egy barátom 26 éves volt mikor egymásbaszerettek egy 15 éves lánnyal (különleges, értelmes, érett 15 éves volt, szóval nem aggódtam miatta), és egy csodálatos kapcsolat alakult ki köztük, 5 évig voltak együtt, ebből hármat együtt is éltek. A lány tanulmányi eredménye jobb lett, a kapcsolata is az osztályával, kiválóan leérettségizett, a barátom pedig felvállalta a közös életüket, ami azért nem volt könnyű sem, de szerintem fantasztikus pár voltak. Végül azért mentek szét, mert a lány külföldre ment tanulni. De a lényeg hogy csak haszna származott belőle a lánynak, a szülőkkel is jó kapcsolat alakult ki a kezdeti ellenérzések múltával, amikor látták hogy a lányuk kiteljesedik.


Ha a tanár-fiú jó ember, lehet hogy a "legrosszabb" eset valójában nagyon jó. Ha nem az, akkor meg ezért nem árt ismernetek.

2012. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
:)Ez nagyon édes. Lehet nekem élénk és túl romantikus fantáziám, de milyen szépen is lenne, ha mondjuk 2-3 évvel később egymásba szeretnének és pár év múlva összeházasodnának. Filmbe illő:) Nem ismerem teljesen a helyzetet, attól is függ, hogy a lányod mennyire felnőttes kinézetű, én 15 évesen kb úgy néztem ki, mint egy 10..de van aki simán elmegy 20-nak..azt hiszem talán jobban örülnék, hogy egy felnőtt férfi (nem utolsó sorban diplomás matek tanár) néz rá a lányomra úgy mint egy angyalra, mint egy vele egykorú kanos kandúr:)
2012. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Hát mondjuk az óra után még bent szoktak maradni a szobában, röhögcsélnek meg beszélgetnek.

Múltkor a lányom mesélte, hogy volt valami rendezvényen aztán a képeket,videókat mutogatta meg mesélt neki.

Igazatok van. Inkább ilyen emberrel beszélgessen mint egy olyan vele egykorúval aki talán rossz útra vinné. :)

2012. febr. 6. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell féltened.
2012. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Prosti
2012. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!