Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen korkülönbséggel működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korkülönbséggel működhet egy kapcsolat? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés lesz, szólok előre.

Nyilván történt valami, ami miatt elgondolkodtam ezen, de nem komoly, szóval nem kérek leoltást! Szóval ismerek egy férfit, aki nagyon megtetszett, de igazából nem is ismerem. Csak elgondolkodtam rajta, hogy ha ő 27 éves és tanár, akkor mekkora az esélye hogy összejönne egy 17-18 éves lánnyal? Elképzelhető ilyen kapcsolat, nem lenne elítélendő? Tegyem hozzá, nem tanítaná a lányt akivel összejönne, de mégis. Meg a korkülönbség. Ismertek ilyet? Mit gondoltok/gondolnátok róla?

Én nem tudom mit gondoljak, és nem tudom elképzelni ez működne-e vagy nem. Ja, és ne írjátok, hogy jöjjek/ ne jöjjek össze vele, mert tényleg nem ilyen célzatú a kérdés :-) Köszönöm!


2012. jan. 13. 19:48
 1/10 pqpqpq ***** válasza:
nem mukodik es kesz!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ma már ez szinte mindennapos. De nem egészséges. Az idődet olyannal érdemes vesztegetni, akivel együtt is maradhatsz. A 10 év korkülönbség sok. Mentálisan főként. Annyival nem érettebbek a lányok...


De ismerek ilyet. Anyám és apám között pont 10 év van. Apám javára.



21F

2012. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, hogy ez már túl sok. Csak úgy érdekel, hogy más mit gondol erről, hátha vannak más nézőpontok is :-)
2012. jan. 13. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Ideig-óráig működhet a kapcsolat, de hosszútávon szerintem nem. Egy 27 éves férfit már foglalkoztathat a családalapítás, a munka, a családi élet gondolata, míg egy 18 éves lányt még inkább az érettségi, továbbtanulás, barátok, szórakozás gondolata foglalkoztat és ez egyébként így van jól. És szexuálisan megadhatnak egymásnak mindent, de ezek a valódi, komoly problémák előbb vagy utóbb kiütköznek és megmérgezhetik a kapcsolatot.

Bár tény, hogy ismerek olyan lányt, akinek a barátja, több, mint 15 évvel idősebb nála. Már 3 éve együtt vannak és minden oké, de ezesetben is tartom azt, hogy egy közel 35 éves férfi már másra koncentrál, mint egy tizenéves.

16/L

2012. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az emberek különbözőek, léteznek ilyen nagy korkülönbségű kapcsolatok is. De ez suliba nem működhet, mert ez rossz fényt vetne a tanárra, esetleg ki is rúgnák.

De azt szokták mondani, akik szeretik egymást, ott nem számít a különbség, az a lényeg hogy szeretik egymást.

2012. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
16/L hasonlóan gondolkodunk :)
2012. jan. 13. 20:14
 7/10 A kérdező kommentje:

ACABMészy

írtam, hogy nem úgy gondoltam hogy a tanár tanítaná a lányt. az más helyzet természetesen.

2012. jan. 13. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
ismerek ilyet.
2012. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy a tanár nem tanítja a lányt, de ha egy iskolában vannak, akkor azért rossz fényt vet a tanárra. Persze, meg lehet egyezni abban, hogy suliban semmi nincs, csak illedelmesen köszön a diák a tanárnak a folyosón, de egy idő után észrevehetőek lesznek bizonyos jelek. Bár nem rendelkezem nagy tapasztalattal e téren, szerintem az emberen látszik, ha szerelmes.

16/L

2012. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, neked is előbb-utóbb meg kell tanulnod, hogy nem kell túlságosan más véleményére hallgatni. És akkor mi van ha 10év lenne köztetek? Nem ti lennétek sem az elsők, sem az utolsók ekkora korkülönbséggel. Hosszú ideig én sem néztem "jó szemmel" az ilyen kapcsolatokat, amíg a sors folytán bele nem kerültem egybe. Köztünk 15év van, tudom, furán hangzik, de működik a dolog. És az sem igaz, hogy egy 27-28éves férfi már rögtön gyerekeket akar, és még ha esetleg tervezné is, meg lehet kapni a közös nevezőt. Nyílván ehhez 2 "nem átlagos" ember is kell...

Véleményem szerint nincs amiért megriadj a korkülönbség miatt, sőt még az állása miatt sem, ha elég komolynak ill. érettnek érzed magad.

Ha esetleg még kérdésed lenne írj nyugodtan.

L/18

2012. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!