Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor kezdhetünk járni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdhetünk járni a tanárommal?

Figyelt kérdés

A történet úgy szól, hogy a tanárom egy éve elkezdett velem beszélgetni privátban. Nyilvánvaló volt, hogy bejöttem neki. Elkezdtünk beszélgetni, és fülig szerelmesek lettünk egymásba. Ezt viszont nem mondtuk meg a másiknak, csupán tettekkel, gesztusokkal, félreérthető utalásokkal hoztuk a másik tudtára. Ebben a hónapban, a 11. hónapban összeszedtem magam, és félrehívtam óra után. Megmondtam neki, hogy belészerettem. Erre ő azt mondta, hogy sajnos nincs abban a társadalmi helyzetben, hogy ő nyilatkozzon az érzéseiről, majd ballagásom után beszsélgethetünk a dolgokról. Mondtam neki, hogy legalább adjon egy támpontot, hogy akkor várjak-e rá több évig. Erre is azt felelte, hogy erről nem beszélhet. Úgyhogy most kétségekben vagyok, de nyilvánvaló, hogy szeret és nagyon szeretne velem lenni. Mondta, hogy ő nem tesz soha semmi törvénybe ütközőt. Tehát az lenne a kérdésem, hogy ha elballagok, és már nem a tanárom, akkor hivatalosan is szabályos, ha együtt vagyunk? Akkor már nem állhat semmi közénk? És nem befolyásol semmit, hogy valaha tanított?


Előre is köszönöm :)


2011. dec. 7. 21:34
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
ja és mielőtt mindenki leszól, én 18L vagyok és ő 26F!!!
2011. dec. 7. 21:37
 2/26 anonim ***** válasza:

te hány éves vagy? és ő?

tanár ne kezdjen a diákjával, az állásával játszik. úgyhogy teljesen érthető, hogy azt mondta, hogy majd a ballagásod után.

2011. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A jogilag meghatározott 42 cm távolságot kell tartanod minden tanárral, aki legalább fél évig tanított.
2011. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
miután hivatalosan is leéretségiztél és elballagtál, tehát 100% ban nem vagy tanulmányilag az ő hatóköre alatt utána már azt csináltok amit szeretnétek :)
2011. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hát ha halogat és nem tud biztosat mondani, akkor ez egy elhúzódó téma lesz. Bár lehet hogy fel sem fog vállalni, attól függ hogy milyen az értékrendje. Ha bátor akkor lehet jövőtök, ha fél akkor szerintem nem akar majd tőled semmit. Én ezt az utóbbit vélem felfedezni abban amit leírtál, de azért sok sikert!
2011. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

kíméljetek az idióta válaszoktól!


De miután elballagtam, biztos járhatunk?

2011. dec. 7. 21:39
 7/26 anonim ***** válasza:

Jaj hát a mi sulinkban nem állította meg a tanárokat, a ballagás és hasonló procedúrák, de talán neked is kevésbé kínos, ha ballagás után kezdődik a románc, főleg ha szétmentek, akkor kellemetlen lenne bejárni az óráira nem?

Amúgy meg voltam vagyok hasonló szituban, mondjuk ő felmondott... és azóta beszélek vele privátban... de összejönni én nem fogok vele különböző okokból :)

2011. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Miután leérettségiztél, és SEMMI nem köt a sulihoz, járhattok. Addig nem.
2011. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha fel mer vállalni és szeret, akkor igen, ha nem akkor meg nem érdemes erőltetni. Azon is függ a dolog hogy nem kevered e a szimpátiát a szerelmi érzésekkel, mert ez is bekavarhat, mert lehet szimpatikus neked egy tanár, akiért rajongsz,de a szerelem más.
2011. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

nekem az van, hogy most kb olyan a kapcoslatunk, mintha járnák, kivéve a testi kontaktust és azt h kimondjuk.

szabályozzuk a másikat, listákat írunk, hogy mi esik rosszul a másiknak, sokat lelkizünk, segít, felvidít, aggódik, ha bánata van rögtön felhív, bemutatott a barátainak és a bátyjának, de csak úgy, hogy ő az egyik kedves diákom (bár tudom, hogy ők tudják, h mit érez)


Tehát akkor ha tényleg nagy a szerelem, márpedig az, akkor ballagásom után mehet a dolog?

2011. dec. 7. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!