Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért pont engem hívott?

Miért pont engem hívott?

Figyelt kérdés

Tegnap írt facebookon egy srác,akivel eddig nem túl sokat beszéltem,mert Ő a környék menője,mert anyuciék jól keresnek,jól néz ki és minden csaj járni akar vele.Megkérdezte,hogy nem lenne-e kedvem csinálni róla néhány képet ma délután.Én elvállaltam a dolgot,mert imádok fotózni,de ezt nagyon nem mondom senkinek,a képeimet nem teszem fel sehová,csak olyan jól érzem magam fényképezés közben.

Ott voltam egész délután náluk és jól éreztünk magunkat és mondta,hogy a hétvégén elmehetnék vele és a haverjaival moziba...Erre csak annyit mondta,hogy attól függ,anyáék elengednek-e(valószínű,hogy elengednek,de félek a srác baráti társaságától,mert olyan nagyképű mindenki közülük és néhányukkal már találkoztam és úgy néztek rám,mintha valami űrlény lennék :SS).


Nem tudom,hogy menjek-e vagy sem.Mert nem akarok egész este szorongani,de nagyon szeretnék vele lenni,mert atom helyes és tetszik.

Meg hogy tegnap is engem kért meg,hogy csináljak róla képeket,tök furcsa volt...Hiszen kapásból eszembe jut 5 olyan ember a közeli barátai közül,akik sokkal jobban és régebb óta fotóznak,mint én.


a., kérdés:Miért pont engem kért meg,hogy csináljak képeket,amikor engem senki nem ismer?

b., kérdés:Elmenjek velük moziba?Mit csináljak,hogy ne érezzem majd úgy magam,mint akit kirekesztettek?



14L


2012. febr. 7. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a) szerintem tetszel neki, és igy akart közelebbröl megismerni.

b) menj el moziba, ott eleve egy filmet néztek, vele leszel, a társasága legfeljebb utána kerül elö. Ha nem érzed magad jól, akkor hamarébb hazamégy,de az is lehet, hogy kiderül, hogy egész mások, mint ahogy gondolod. Egy próbát megér.

De arra azért figyelj, hogy milyen italokat iszolm nehogy valamit belekeverjen valaki és utána baj legyen belöle.

2012. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tetszel neki vagy szeretne közelebbről megismerni. :) Vagy szimpatikus vagy neki.

Amúgy szerintem menj el moziba. Lehet, hogy úgy maguk között nagyképűnek tűnnek de ha te ott leszel akkor szerintem tuti veled is fognak beszélgetni meg minden. :)

Mert csak lány vagy és biztos nem fognak kirekeszteni. Meg gondolom udvariasak lesznek.

2012. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

22:04 -es vagyok.

De ha gondolod szterintem meg is kérdezheted tőle, hogy miért téged kért meg. :))

2012. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként bennfentes infó: mert tetszel neki, akar tőled valamit. ;) De borítékolom: ha belemész a játékba, össze fogja törni a szíved. Aki a lányok kedvence, az után évekig csak összetört szívek maradnak (ez törvényszerű). Szerintem még korai összetörni a szíved, törjön össze 20-25 évesen! (csak vicceltem.. :) Bár abból sokat lehet tanulni, már akinek szüksége van rá, de akkor sem jó túl korán kezdeni.)


Elmehetsz velük moziba, de fogadd fenntartással, légy kicsit megközelíthetetlen, ez jó lehetőség arra hogy megismerd őt. Ha nem vagy fontos neki, feladja. (Viszont a megközelíthetetlenséggel valószínűleg a barátai is elkezdenek máshogy nézni rád. Ha meg nem, akkor viszont megintcsak tudhatod hogy nem kell neked az a társaság.)

2012. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy tetszel neki azt sejted te is nem?!

Moziba meg menj el..azt mondják hogy mi is egoistának tűnünk pedig igazából ha velünk van valaki akkor tök jó.. ismerd meg őket közelebbről és ne alkoss előre véleményt. ;)

Sok sikert. ;)

2012. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan kicsit idősebb vagyok, de menj el bátran, biztos tetszel neki. DE!: a határokat ne lépje túl, légy okos, nem kell azonnal engedni neki. Küzdjön egy kicsit, ha tényleg tetszel neki, türelmes lesz.
2012. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú úgy látszik csak nekem jutott eszembe az ,hogy szívat?

Jó hát akkor nem leszek ünneprontó,lehet csak mifelénk menő dolog a menő fiúknak szórakozni a lánykákkal és a haverok előtt leégetni őt.

Figyelj hát menj el. Mit veszítesz? Ha valami nem tetszik akkor hazamész.. csak ne dőlj be neki túl hamar:))


Sok sikert;)

2012. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

HOGY TE MEKKORA MÁZLISTA VAGY.irigyellek :'D

a,tuti bejössz neki,és közeledni akar hozzád

b,menj el,legyél bátor,magabiztos,csinos,és akkor tuti nem néznek rád furán.de ne legyél vihogós kamaszlány,legyél önmagad,mert valószínűleg ezért tetszettél meg neki.

14L :)

2012. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!