Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt nem értem. Valaki elmagyar...

Ezt nem értem. Valaki elmagyarázná? (nem túl hosszú, mindenki véleményére kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés
Az van, hogy írogatok, és természetesen viszem is mindegyiket a magyartanáromhoz. Azt nem értem, hogy a tanárnőim (mert kettő van) dicsérik. Azt mondták, hogy nagyon jó a felépítése, logikus a cselekménye, érdekes a történetek. Ide is felraktam párat, és mindenki (jól van volt azért, akik dicsérték) azt mondta, hogy logikátlan az egész, nem lehet követni a cselekmény szálát. Most, akkor kinek van igaza? A (diplomás) tanáraim vagy azok, akik itt írogatják a véleményüket (aminek nagyon örülök, mert kíváncsi vagyok a véleményükre) vagy mindkettőre hallgassak? (Ha kell, akkor belinkelem a novellákat.)
2012. febr. 8. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Linkeld be, elolvasom, aztán leírom a véleményem.
2012. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel :)
2012. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2012. febr. 8. 20:48
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia.Hány éves vagy??

Linkeld be.Én szívesen elolvasom őket.

Itt a gyakorin senki nem tudja,ki vagy,milyen vagy,csak azt tudják,hogy írtál egy (vagy több) novellát,és ezt fogják értékelni.Nem tudhatják,hogy milyen környezetben élsz,hogyan nőttél fel..Tehát ők a novella cselekményét tudják értékelni,kivált egy érzést belőlük(vagy tetszik vagy nem),viszont a valódi mondanivalót csak te érted,mivel a te érzéseid vannak benne.Van akinek tetszik,van akinek nem.

2012. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Belinkeltem. Köszönöm, hogy veszítek a fáradtságot, és elolvassátok valamelyiket.
2012. febr. 8. 20:59
 6/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok elolvastam az elsőt (másikra már nincs időm) és szerintem csodálatosan írsz szóval higgy a tanáraidban de a gyakorisok is azt írják amit éreznek szóval nem gond a negatív kritika már én is kaptam. Nagyon jól írsz!! Grat.:)
2012. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a tanáraid úgy nézek hogy na a tanítványtól minden írás jó és alapból szívélyesen nézik stb. az itteniek pedig úgy hogy könyvként és könyvként nemigen lehet elképzelni. nem rossz, jól fogalmazol, gondolom a csoporttársaidhoz képest nagyon jól, de szerintem ez azért még nem kiadható .. de nem lényeges írj, mert írnod kell!!:)
2012. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ne a 8 általános majd én megmutatom tahóknak higgy hanem azoknak akik evvel foglalkoznak már sok ideje azaz a tanáraidra hallgass !
2012. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

MÉg érnie kell az írásodnak, de tehetséges vagy, tényleg jól írsz.

Feltételezem nagyon fiatal vagy még, úgyhogy kiindulásnak ez tökéletesen megfelel, idővel és tapasztalattal még sokkal jobb is lesz.

Csak ne add fel. Ügyes vagy, gratulálok.

2012. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam mindhármat. Kezdetnek nem rosszak, de nagyon össze vannak csapva. Az alaptörténetek nem rosszak, de túl rövid, alig vannak benne érzelmek. A második pedig egyszerűen elmebeteg és gusztustalan. Folytasd, fejlődj. :)

(első voltam)

2012. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!