Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Anyukám úgy kezel mint egy 5(!) évest! Mindig amikor egyedül hagy itthon, lelkemre köti, hogy ne pirítsak kenyeret, ne takarítsam az akváriumot, mert veszélyes...Meg ha egyedül közlekedek az utcán : mindig nézzek szét,mielőtt lelépek az úttestre...


Az még nem is lenne baj ha egyszer elmondta volna, de ezt napi kétszer hallgatni már fárasztó.


Hiába mondom neki, hogy mostmár elég, másnap újra rákezd


ÉS CSAK MOST JÖN A LÉNYEG:


14/F


2011. nov. 24. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez ellen nem tudsz tenni :) Szeret téged és félt!Már nekem is ilyen anyukám lenne.

Egy kicsit azért megjegyezheted nála,de nem vitásan!hogy már 14 éves vagy,ennyire ne féltsen :)

17L

2011. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Félt téged,örülj neki sok gyerekkel nem foglalkoznak,majd leszokik róla,és csak finoman mond meg neki ha többször mondja egy nap,hogy vigyázok anya,de ma már figyelmeztettél és megértettem,hidd el majd megérti
2011. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mi a lényeg?Azt lehagytad!:)
2011. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
tényleg :D hol a lényeg ? :D
2011. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jaja a lényegre kiváncsiak vagyunk
2011. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 :) :) :) ***** válasza:
szem az akar lenni a lényeg hogy: "14F" :DD
2011. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jaaaa :D az lehet :D
2011. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Biztos egy szem gyerek vagy és félt, másrészről ha tényleg egy szem vagy (és ugye nem a sokadik, akit már a kutya nevel fel) neki mindig a pici gyereke maradsz


mondd meg neki, hogy ez téged zavar és idegesít


14 évesen már simán pirithatsz otthon kenyeret, milyen felnőttet akar belőled nevelni, aki még önmagát sem fogja tudni ellátni?


mondd meg neki, hogy jobban is megbízhatna benned, kérdezd meg tőle: szerinted nem tudom megcsinálni? ennyire béna lennék? ennyire nem bízol bennem?

2011. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha egyedül vagy, akkor nem csoda... képzeld, nekem még huszonéves koromban is ezt csinálta anyukám. Ne ijedj meg azért, tényleg azért van, mert szeret és örökre a kicsi fia maradsz. Ha nagyon zavar, beszéld meg vele, hogy heti egyszer elég aggodalmaskodni, vagy csináld te is ezt vele. A tükörmódszer sok helyzetben segít. :)
2011. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen anyum, egyszerűen az agyamra tud menni... úgyhogy átérzem a helyzetedet. de szerintem a legjobb ha nem mondasz neki semmit, mert még ő sértődik meg... :D egyszer majdcsak abbahagyja. vagy nem....
2011. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!