Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szoktatok félni az emberektöl?

Szoktatok félni az emberektöl?

Figyelt kérdés
Én igen. Nem birom elviselni a közelségüket, sokszor az érintésüket sem. Szívbajt tudok kapni attól, ha valaki a hátam mögött járkál, az meg egyenesen kiakaszt, ha pl. valaki mellém ül a buszon. Nem szeretek közel lenni hozzájuk, csak pár ember van, akivel tudok beszélgetni és el tudom öket viselni, de csak rövid ideig. A kommunikációval is nagy problémáim vannak, azt hiszem antiszociális vagyok. Régen rosszabb volt, nem szóltam senkihez egy szót sem. Van ez másnál is így?
2012. febr. 9. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy antiszociális. Az embernek van egy intimszférája, amibe nem szereti, ha bekerül egy idegen valaki. Márpedig a busz elég közeli helyzet.

Ezek engem is zavarnak. Mondjuk leginkább a postán, mikor a nyakanba szuszog valaki, na attól kikattanok.

2012. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a napszemüveges emberektől, ha nem látom a szemét. Így nem tudok annyira részletesen olvasni a testbeszédéből. :)

17/l

2012. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, de lehet hogy velem van baj.
2012. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én alapvetően nem félek senkitől,de ha egy rossz arcú koma beül mellém,vagy szorosan jön utánam a frász kerülget.
2012. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem félek az emeberektől, inkább csak néha idegesítenek. Az is zavar, ha a nyakamba lihegnek de a legjobban az tud idegesíteni, ha valamelyik felnőtt vagy tanár akit ki nem állhatok elkezd puszilgatni, rám mászik hátulról vagy ölelget. Ilyenkor persze nem mondhatom nekik, hogy szálljanak már le rólam, mert roppantul zavar. Félreértés ne essék, nem az idősekkel van bajom, de álltalában ez náluk fordul elő. Tudom, hogy csupa jószándéktól vezérelve teszik, de engem, akkor is zavar. Persze az oké, ha a nagyszüleim ölelgetnek, de azt nem szeretem, ha az idegenek is ezt teszik, főleg ha olyanok, akiket nem is kedvelek.
2012. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon barátkozok mindenkivel nagyon elvagyok, anyum szerint túlzottan is nyitott vagyok de 3.o-ig meg se szólaltam.. :D ma meg..

Mondjuk azért nem ugrálok mikor full egyedül vagyok a határban/töltésen és vki megjelenik..

13/l

2012. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Pánikbeteg vagyok. Már megszoktam, hogy nem bírok emberek közt lenni.
2012. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegény :(elég rossz lehet . Ez is ilyen pánikbetegség szerű . Voltál már pszichológusnál . Én Megértelek nekem is szokott ilyesmi lenni , csak nekem nem ennyire durva . Én nem félek tőlük , hanem inkább csak nem szeretek közöttük lenni , mert szégyellem magam . nekem inkább magammal van bajom mint az emberekkel . Ha bámulnak az nagyon zavar sookszor arrébmegyek , ha látom, hogy valaki sokáig néz v lehajtom a fejem . Az osztályban is sokszor kivánom , h bárcsak ne kellene itt lennem , mertcsúnya vagyok és sokan vannak itt . Nálam inkább ez suzokott lenni .
2012. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Régebben jártam pszichológushoz és pszichiáterhez is, de nem segített. Pánikrohamaim is szoktak lenni..
2012. márc. 6. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!