Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van okom félni a kövér emberek...

Van okom félni a kövér emberektől?

Figyelt kérdés
Épp tegnap utaztam egy buszon, és ahogy ott ültem, megállt előttem egy eléggé termetes (mondjuk azt, hogy kövér) férfi. Felállni és elmenni onnan azért nem akartam, mert féltem, hogy bunkóság, viszont végig úgy utaztam a buszon, hogy össze volt szorulva a gyomrom. Kicsit szánalmasnak érzem ezt az egészet, de végig azon gondolkoztam, hogy ha egy nagyobb kanyar következik, akkor rám esik és agyonnyom, vagy ki tudja, mi történik. Ti is voltatok már így, vagy tényleg csak nagyon hü… buta vagyok? Másként feltéve a kérdést; tényleg volt okom "félni", vagy ez már amolyan "fóbia"?
2011. aug. 23. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon hü... csacsi vagy.
2011. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%
Hát, te nagyon hülye vagy! Semmi okod félni a kövér emberektől. A súly nincs összefüggésben a természettel. Én sem vagyok túl vékony, szóval ezt őszintén állíthatom.
2011. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ő sem akart elesni,úgy hogy biztos kapaszkodott.Tehát nem kell attól félned,hogy rád esik.Ha meg valami karambol vagy ilyesmi történik akkor talán előfordulhat,hogy rád esik,de nem kell mindig a legrosszabb dologra gondolni,mert akkor ne menj ki az utcára,mert a fejedre esik valami.stb.
2011. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy!!!
2011. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem van okod félni!!! Én rettegnék, hiszen simán rád eshet, mert nem tud olyan jól parancsolni a testének, aminek a legékesebb példája, hogy kövér :D Szal vigyázz.
2011. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, attól sem lesz komoly bajod, ha rád esik. Nem fog agyonnyomni. Gondolj bele, mikor mi itthon kicsi a rakást játszunk, akkor apán 150-200 kg-nyi ember fekszik, és még nem nyomtuk agyon.
2011. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
:DDDD
2011. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 balazs00xx válasza:
:D XDD pusztulj XD
2011. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Hat felni ugyan nem kell, de nem eppen kellemes egy akar fel oras utat egy nagydarab ember mellett eltolteni, mivel kb az ablakra lehet nyomodni, ha te ulsz eppen a belso ulesen :DDDD velem mar volt ilyen :DDDD
2011. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fatika válasza:
Ne higyj nekik! Én is félek tőlük. Szerintem ez valamiféle fóbia. Nem szeretem a közelségüket, vagy ha bámulnak o.o
2013. jún. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!