Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nemsoká szóbelizek, de van...

Nemsoká szóbelizek, de van egy kis problémám. Ez ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az egyik karomon sok vágás nyoma látszódik. Némelyik heg, ha úgy esik rá a fény, szemmel nagyon jól látható. Először egy rövid ujjú blúz és szintén rövid ujjú boleróra gondoltam, de csak most gondoltam bele, hogy egyáltalán nem lenne jó pont, ha meglátnák a vágásokat. Hosszú ujjúban nem lenne melegem? Mit tanácsoltok erre?
2012. febr. 17. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Télen ?

Biztos nem lenne meleged... Karkötővel nem tudod eltakarni ?

2012. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ugyanis szinte az egész karomon van, és inkább az alkarom felső részén látszódik jobban. Ez a rövidujjús megoldás egyszerűbb lett volna, de akkor így majd veszek valami elegánsabb hosszú ujjút:)
2012. febr. 17. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
először is ha vagdosod magad,akkor azonnal hagyd abba,nem éri meg!szerintem nem lesz meleged egyáltalán,mivel tél van!rövid ujjú ing+hosszú ujjú boleró.14L
2012. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Én szóbelin úgy izgultam, hogy ha bikiniben mentem volna akkor is melegem lett volna. :)

Viccet félretéve, szerintem egy laza, vékony, hosszú ujjú blúz belefér.

2012. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Világos alapozóval elfedni próbáltad már ?
2012. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Alapozóval még nem próbáltam. Köszönöm a válaszokat! Ez esetben hosszujjút veszek fel:) Egyébként már rég nem vagdosom magam, de még mindig csúnyán meglátszik:S
2012. febr. 17. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi az, hogy nem lenne jó pont?! Hát szerinted komolyan érdekli a vizsgáztatót, hogy mi van a karodon? Ha rákérdez, mond, hogy volt egy baleseted, beleestél a rózsabokorba, összekarmolt egy macska... Egyébként sincs semmi köze hozzá. A vagdosást meg jó, hogy abbahagytad, ne is folytasd soha! Hidd el ezer, meg egy jobb módja van a düh és a szomorúság levezetésére.
2012. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is: az alapozó nagyon jó ötlet.

Én mindenképpen rövidebb ujjút ajánlok, ugyanis én amikor tavaly szóbeliztem, nagyon izgultam és állatira izzadtam. sokkal jobban és szabadabban fogod magad érezni egy lengébb felsőben :) egyébként meg, a tapasztalat az, hogy a hegeidre két féle képpen reagálnak: vagy zavarni fogja őket, a szemük néha odatéved de diszkrétek lesznek, nem kérdeznek rá vagy alapból úgy tesznek, mintha észre se vennék. Legalábbis a normálisabb emberek így reagálják le :)szóval rövid póló + alapozó kombináció szerintem :) 15L

2012. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!