Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehetnék én a suli...

Hogyan lehetnék én a suli legmenőbb csajszija? :-)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy túl sok tinifelmet nézek... de szeretnék népszerű lenni a sulimban. :) Hogyan érhetném el a célom? 15/L
2012. febr. 18. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél szert nagy ismerettségi körre. Csak akkor lehetsz a "suli legmenőbb csajszija", ha van egy bizonyos "menőbb" réteg, akiket mind ismersz, így lesz kiinduló pont. Innentől kezdve folyamatosan gyűlnek az ismerősök. De soha nem akarnék népszerű lenni a suliban.. nem kellenek érdekbarátságok, és kétszínű haverok, akikre ha baj lenne tudnám, hogy semmi esetben nem számíthatnék.
2012. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
tanulj sokat és ki fogsz tűnni. Menő leszel.
2012. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez kisugárzás kell. Vagy az lesz valaki, vagy nem, senki sem tesz érte.


Persze próbálhatod leutánozni őket - szép külső nem árt, de ez is kisugárzás kérdése - , de ha nem belülről jön, legfeljebb nevetséges leszel, de semmiképp sem menő.


Az a legjobb, ha önmagad adod.

2012. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A 2. hozzászólással kapcsolatban eszembe jutott valami. Pontosan ez a célom, hogy kitűnjek a tömegből! Mert ugye a suliba több 100 gyönyörű lány jár, nincs semmi szükség mégegyre. Egyébként most szándékosan elcsúnyítom magamat, vagyis inkább "átlagosítom" magamat, mert még nem tudok rájönni, mi az, ami hiányzik. Vagyis kicsit stréberesebb ruhákat hordok, eltakarom magamat, nem sminkelek, a hajamat összecopfozom.
2012. febr. 18. 17:09
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát így pont az ellenkezőjét éred el.
2012. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
49%
öltöz kicsit kihivobban, barátkozz a menőkkel, probld mindenkinek azt mutatni, hogy hozzád lehet szolni , lehet veled beszélgetni, mert ez kellahoz hogy menő legyél!tanulás is fontos de ne legyél stréberes!
2012. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Öltözzön kihívóbban.??? Azzal azt fogja elérni hogy a suli végig menjen rajta aztán igencsak népszerű lessz csak nem jó téren.

Amugy nem a menőség számít, azokat tudod hányan utálják? Az a lényeg hogy sok IGAZ barátod legyen. Add önmagad, az életbe minden máshogy van mint a filmekbe. ! 14/L

2012. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mitől lesz jobb h menő vagy? Látszik, hogy az értékrended még nagyon sablonos és gyerekes...
2012. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár a külső is fontos a menőséghez, de a legfontosabb (amit előttem is leírtak) hogy minél több embert ismerj, legyél jóban mindenkivel, aki számít. Ez nem egyszerű, kezdetnek elég, ha egy menőbb embert kinézel magadnak, összehaverkodtok és majd ő bevisz a társaságba. Magadtól soha nem leszel menő!

Ez most mellékes, de szerény véleményem szerint hagynod kéne az ilyen törekvéseket. Én sose voltam menő a középsuliban (persze megértelek, mert abban a korban én is vágytam rá) kevés barátom volt, de azok még mindig a barátaim és tudom hogy számíthatok rájuk. A menőséggel szerzett barátok meg csak akkor vannak ott, ha "süt a nap".

2012. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen csicska hozzáállással sehogy ;) Én a sulimba a menőbb réteghez tartozok,szépnek mondanak de nem vagyok egy pláza hulladék,deszkás vagyok és meglehetősen fiús.Nem tudom hogy kell "húú de menőnek lenni" úgy viselkedek ahogy alapból és ez a stílus bejön a spanjaimnak...de hogy mondjak neked valami értelmeset is :előszöris tudj valami extrát pl én rohadt jól tudok gördeszkázni.Kettő ne akarj görcsösen "menő" lenni.Három,ne nézz le senkit,merj kiálni magadért,ne dobd félre az elveidet,és ne picsulj!Ostobenkó k*rvából már ígyis sok van -.-" Sok szerencsét ;)
2012. febr. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!