Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Ti mit gondolnátok egy ilyen kamasz lányról?

Figyelt kérdés

Pici tetoválása, néhol kék melír a hajába, microdermál-ja és Ed Hardy-s műkörme van. (Nem ilyen karmokra gondolok hanem az a kicsi)

Suprát hord, csőfarmert.

És 16 éves lesz a lány.


2012. febr. 25. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Dubstepes, jófej lehet, de nem a stílusom, viszont egy barátnőm ilyen, szóval akkor biztos én csináltam volna azt a tetkót:D
2012. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen stílusú lány én bírom őt..de a személyisége miatt nem az öltözködése miatt.
2012. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Tömeglány és nincs izlése.
2012. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Dubsteppes???? nekem inkább rockosnak tűnik ezek alapján
2012. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit, abszolút semmit. Én minden embernél a semmiről indulok. Jó persze, van olyan aki elsőre nem szimpatikus, vagy épp ellenkezőleg, jófejnek gondolom, de ezt nem a ruha meg a haj, hanem az arc (ahogy néz, a mimikái) és a tartás (kihúzza magát, vagy sem, ahogyan jár) és a gesztusok döntik el.
2012. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelt a külső, így valószínűleg semmit. Az első benyomás is akkor születik meg bennem, mikor rám néz az illető/vagy hozzám szól.
2012. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy milyen jó csaj :D


A többit meg beszélgetések során lehetne leszűrni.

2012. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj a tetkón kívül szerintem egyik sem az a nagyon ku*vás dolog de már 16 éves korba talán tetkó is elmegy (kicsi)
2012. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!