Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek mi a kedvenc idézetetek?

Nektek mi a kedvenc idézetetek?

Figyelt kérdés

Imádom az idézeteket, és kíváncsi lennék arra, hogy Nektek melyek a kedvenceitek!

Megtennétek, hogy leírjátok nekem?

Köszi! :)


2012. febr. 27. 18:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nem kedvenc, most csak ez jut eszembe (eleve nem nagyon ismerek idézeteket): Miért válasszuk a könnyebb utat, ha a nehezebbet is meg tudjuk csinálni?
2012. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
"Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon." (Susan Ertz)
2012. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
"Minél előbb felnőni de minél inkább gyereknek maradni ott legbelül!"
2012. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az embert a kapcsolat teszi naggyá, melyben részt vesz, s a szerep, melyet felvállal. A kapcsolatot pedig az áldozat teszi naggyá, melyet meghoz érte. - Varga Endre Gábor, író


Őtőle mondjuk sok más nagyon idéznivaló származik.

2012. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok van. :) Egyszer kiírtam egy kis füzetbe egy csomó motiváló, szép idézetet, talán ezek a kedvenceim, mert erőt adnak:

"Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg." /Giovanni Boccaccio/

"Bár bánat a szívnek távoli dolgok után vágyódni, vágyaidat ne tekints hiábavalónak: ami mára megvalósult, tegnap még képzelet volt" (Hioszi Tatiosz/

2012. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Einsteintől:

"A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?"

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"


Billie Joe Armstong:

"Baromi jó érzés, hogy tudtam venni anyámnak egy házat, és hogy a kishúgom sem szenved hiányt semmiben. viszont én még mindig ugyanazokat a típusú gatyákat hordom, amiket suttyó tinédzser koromban."


"Azt hiszed az életed kemény? Próbáld meg a szüleidét élni!"


Mike Dirnt:


"Minden vallásos hit alapja a Star Wars!"


anyu:


"Ne idegeskedj! Olyan leszel mint a mosottsz@r mások hülyesége miatt."


apu:


"Az én gyerekem lázad és én ebben teljesen támogatom"


Csak néhány:D

2012. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Mind nagyon tetszett!
2012. febr. 27. 20:47
 8/16 anonim ***** válasza:

˝Az embert el lehet pusztítani,de legyőzni nem lehet soha.˝

Hemingway-Az öreg halász és a tenger c. könyvéből

2012. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az idézeteket, de Leiner Laura nagy igazságot írt a Szent Johanna gimi c. könyv 5. részében:

"Szétesni könnyű, és önmarcangoló életet élni sem nehéz, a sírásról már nem is beszélve. De kihúzni magunkat, túllépni a hibán és továbbmenni? Na, ez az, ami baromira kemény meló, viszont nagyon megéri."


Ez egy Punnany Massif dalszövegből van:

"Könnyebb megszerezni valamit, mint elveszíteni,

mert ami egyszer már tied volt, nehéz azt elfeledni."

2012. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Még ez jutott eszembe, ami biztos egy filmből van, de egy másik Massif számban hallottam:

"Az egész élet egy kibąszott szépségverseny. Iskolába járunk, aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be. Csináld, amit szeretsz, a többit pedig sząrd le."

2012. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!