Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért változott így meg a...

Miért változott így meg a kapcsolatom vele? Olyan, mintha nem is ismernénk egymást.

Figyelt kérdés

Egy kicsit lehet,hogy hosszú lesz,de légyszi segítsetek.


8 éve vagyunk osztálytársak egy sráccal,akivel idén szinte legjobb barátok lettünk,mert össze akart jönni az egyik barátnőmmel és én ebben egy kicsit segítettem neki,bár én sem értem,hogy miért volt rám szüksége,mert a lányok kedvence volt mindig is...De mindegy.


Minden délután náluk voltam,tök sokat beszélgettünk és bármikor szüksége volt a segítségemre,én a rendelkezésére álltam(volt olyan,hogy hajnali 3-kor hívott fel a nyelvvizsgám hajnalán,hogy csetel a barátnőmmel,de nem tudja,hogy mit írjon neki,segítsek,én pedig egy szó nélkül segítettem neki,mert fontos volt a boldogsága).

Utána összejött a lánnyal,de úgy,hogy én szerveztem a randijukat,elmentem velük,én mondtam a srácnak,hogy csókolja meg...Utána rá 3 hétre szakítottak,de nagyon jóban maradtak.


Amióta szakítottak,azóta velem nem is foglalkozik a srác.Nem azt várom tőle,hogy foglalja imába a nevemet,mert összehoztam őket,de akkor is...jól esne,ha megint jóban lehetnénk,mert mostanában alig beszélünk.

Régen rengeteget jártunk moziba és bowlingozni és utána egymásnál aludtunk és múltkor mondtam neki,hogy mehetnénk talán megint,mert régen voltunk és már nagyon hiányzik az egész estés programunk.Mondta,hogy ők most fognak menni páran.Erre én kérdeztem,hogy mehetnék-e én is,és erre csak annyit mondott,hogy a legjobb barátnőmmel beszéljem meg,mert ő szervezi.

Utána kérdeztem a barátnőmet,hogy engem miért nem hívott,de mondta,hogy őt is csak hívták és nem is biztos,hogy megy,mert lesz pár olyan arc,akivel nincs valami jóban.

Ma a barátnőm a telefonomon facebookozott és nem lépett ki...Én pedig véletlenül beléptem és láttam,hogy a srác írt és csak később esett le,hogy az nem az én facebookom,mert azt írta a barátnőmnek,hogy "Ugye xy(itt az én nevemet írta) nem jön hétvégén mozizni?!"

Nem olvastam el a levelet,csak ez volt ott abban a sávban,de borzasztóan rosszul esett,mert ez az egész "mozizás,bowlingozás,egymásnál alvásos" dolog tőlem származott,mindig én szerveztem.

Azóta csak sírok,mert nagyon szerettem a srácot,mint barátot és ő is olyanokat írt,hogy "olyan jófej vagy","te vagy a legjobb lány" és hasonlók...Oké,hogy ezt még akkor írta,amikor mindennapos volt,hogy náluk voltam,de nem gondoltam,hogy utál.Bár mostanában néha bunkó volt,olyanokat mondott,amiket eddig soha.



Mit csináljak?

Miért változott meg ennyire?

Beszéljek vele?

Az a baj,hogyha elmondom neki,hogy láttam az üzenetet,akkor lehet,hogy a barátnőm is megharagszik,mert azt hinné,hogy direkt olvastam el...

Emiatt a srác miatt hanyagoltam el a barátnőimet,a családomat és most meg ezt csinálja.



14L


2012. febr. 28. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
nagyon átérzem a helyzeted, és sajnállak is, de sajnos ha ilyen lett, nem tudsz vele mit kezdeni. persze mondani könnyű, de akkor is próbálj meg új barátokat szerezni, másokkal is jóba lenni, és akkor könnyebben felejtesz. de még az is lehet, hogy a fiúnak megjön az esze, és újra veled fog barátkozni. és ha 14 vagy akkor most mész majd gimibe nem? mert ha igen, akkor ott is találhatsz új barátokat. sok sikert :) 14L
2012. febr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!