Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 évesen még mennyire számíto...

16 évesen még mennyire számítok gyereknek? Egy 16 éves még gyerek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
igen az
2012. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
18 éves korig. Onnan kezdve már te felelsz a saját tetteidért - teljes mértékben, a törvény előtt is.
2012. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Várjatok!! Attól függ , hogy milyen kérdésben gyerek:


1, Saját szoba takarítása, bevásárlás, maga után elpakolni = NEM gyerek


2, törvényileg 18 alatt= IGEN gyerek

2012. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen nagyon gyerek,sőt egy 18 éves is gyerek,attól hogy nagykorú lesz még gyerek,majd ha nem a szülők tartják el,saját háztartást vezet,ő intézi az ügyeit,tudja hogy minden tettének következménye van és vállalja ia akkor lesz felnőtt egy nagykorú
2012. márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem 25 éves kor után kezdenek képessé válni arra, hogy minden szempontból felelős életet éljenek.
2012. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7:17es vagyok,22 éves saját háztartásom van,egy kisfiam,egy férjem,tanulok,fiam születése előtt a suli mellett is dolgoztam,lassan újra fogok,számlát fizetek,szerintem felelősségteljes vagyok,nem a szüleim tartanak el,pedig nem vagyok 25 éves
2012. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16 éves a fiam és még nagyon gyerek.
2012. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen,mi 16 évesek még gyereknek számítunk.Ettől függetlenül problémáink nekünk is vannak,és szerelem is lehet az életünkben.:D és hidd el,jobb gyereknek lenni:D,mintsem valami karót nyelt begyöpösödött embernek..:D

16/L

2012. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én annak tartom magam. És szerintem jó gyereknek lenni. 16L
2012. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!