Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem 18 évesen magamat...

Miért érzem 18 évesen magamat még gyereknek? És miért lázadok ellene ha valaki azt mondja gyerek vagyok?

Figyelt kérdés

szóval ez egy komplex kérdés....


18 férfi


2012. febr. 3. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

javítsd ki inkább 18 fiúra


azért érzed mert gyerek vagy,figyelj attól,hogy nagykorú lettél még nem nőttél fel,ez nem így működik,valaki 20 évesen sem nő még fel,mondjuk 100%osan nem is kell felnőni,az az egészséges ha azért 1/3 részt megmarad a gyermeki éned,majd felnősz ha lesz egy olyan feladat,esemény amihez elengedhetetlen,hogy felnőttként cselekedj,viselkedj,hogy kicsit megkomolyodj


azért lázadsz ellen,mert pontosan tudod,hogy igazuk van,és a kamaszok utálják ha másnak igaza van

2012. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pont azért mert gyerek vagy!
2012. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel, és sajnos a felelősségérzetem is egy nagy 0-val egyenlő. :S De nem igazán tudok mit kezdeni vele.

18/F

2012. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

10 évesen

- Gyerek vagy még!

- Tudom, de majd ha felnőtt leszek megmutatom!


18 évesen:

- Gyerek vagy!

- Nem vagyok.

- Ha nem vagy bizonyítsd be! Keress pénzt, főzz, moss, rakj rendet a szobádban, menj az önkormányzathoz és intézz el azt-azt, csináld meg szépen az adóbevallásod.

- Jó, akkor gyerek vagyok.


28 évesen:

- Ez van, felnőttél.

- Ja, tudom, de bárcsak még gyerek lehetnék...



18 évesen hivatalosan felnőtt vagy, de aztán majd 10-20 év elteltével rájössz, 18 évesen annyira voltál felnőtt, mint amennyire a Mikulás valóságos.


Normális, amit érzel amúgy. Így növünk fel, ez az útja.

2012. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az idén már 30 leszek, van két gyermekem, és még mindig nem érzem magam felnőttnek. Párom szintén így érez és ő 33 lesz.

Szerintem ezzel nincs gond, ha mellette azért képes vagy a "felnőtt" életet élni.

2012. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!