Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen szavakkal mondjam el...

Milyen szavakkal mondjam el anyának, hogy megjött?

Figyelt kérdés

Szerintem az nem jó hogy

"Anya megjött!!" de akkor hogy?

Milyen szavakkal???


2009. jún. 9. 17:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, nagylány lettem!" Ebből érteni fogja. :) Az én lányom így jelentette be, én is megértettem :D
2009. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Megjött a menstruációm. Így biztos nem kérdezi meg, hogy ki jött meg.
2009. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered Édesanyádat,mennyire modern,prűd...

De azt gondolom nem kell ezt túlvariálni.Egyszerűen mond meg,hogy megjött és amit esetleg nem tudsz azt kérdezd meg!!!

Sok sikert!

2009. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én időmben az volt a meghatározás, hogy "nagylány lettem". Szerintem ezt Ő is érteni fogja.

Engem a felnőtt nők a családban jó pár napig húztak vele. Remélem Te megúszod! És gratula, mert ez mégiscsak egy mérföldkő!

2009. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Anyukás anya

És néha kislányként kezel



(jah nem ide jö de nem tudja valaki melyik zene megy a Magnum reklámja közbaen?) :D

2009. jún. 9. 17:20
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nyaralás alatt vettem észre... anya a szobában pakolt, odamentem: -Nagylány lettem! És együtt sírtunk :)
2009. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

:D

Ez nagyon jó(utolsónak)szerintem mi nem fogunk együtt sírni de ez nagyon klassz dolog.

2009. jún. 9. 19:44
 8/25 anonim válasza:
100%

Természetesen állj elé, és mondd meg neki. Ezek után ráadásul nem is fog kislányként kezelni! :)

Én amikor megjött, az volt az első, hogy megmondtam anyukámnak! Örült, hogy nagylány lettem! :)

2009. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veheted kicsit poénkodásra is a dolgot, "a francba anyu, engem sem került ki a menzesz szépsége"... vagy "ajj mááár...mostmár én is nagy vagyok" oké ez nem vicces, de jelenleg jobb nem jut eszembe. Én tragédiának éltem meg az elsőt, azt hittem sosem lesz vége! :D A rokonság felnőtt női engem is húztak jó darabig, én meg legszívesebben már nem is mentem volna el családi kajákra, de így 8 év alatt már volt időm beleszokni a menstruáció "gyönyöreibe" :)
2009. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszi. A poén jó ötlet.
2009. jún. 12. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!