Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Ez már nem a...

Mit csináljak? Ez már nem a kamaszkor hatása

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Lelkileg nagyon labilis, történt egy pár dolog, amióta megváltoztam, nem vagyok ugyanaz az ember, aki voltam.

Lett barátom, de sose tudtam eldönteni, hogy szerelemből szeretem-e. Mindenesetre szakítani sose tudtunk, és volt amikor már egész jól alakult minden, szeretni nagyon szeretem,

Vannak barátnőim is, akik mellettem állnak és segítenek amiben tudnak....

De a napokban mindenkivel nagyon bunkó lettem. SENKIHEZ sincs kedvem. Iskolában szó szerint majdnem sírtam, kérdezik, mi a baj, ilyenkor meg mindenkivel bunkózom. Legjobb barátnőmmel összevesztem, a többiekkel meg egyedül érzem magamat. Ott vannak nekem, de mégis....A barátomat is nagyon szeretem, de egyszerűen nem tudom megmagyarázni, mit érzek, de nagyon rossz és nem bírom. Már régóta elkezdődött ez az állapot, de most nagyon csúnyán elfajult, majdnem mindnekit elmartam magam mellől.Mi lehet ez? Mit tegyek?


2012. márc. 14. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj pszichológushoz, ha ez az állapot ennyire tarthatatlannak érződik.
2012. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wolfgang ***** válasza:

Tudod konkrétan, hogy mi volat az a pár dolog amióta van ez? Ha nem jut eszedbe akkor is próbáld meg felidézni magadban, hogy mióta van ez. A barátodnak köze van hozzá?

Azon kívül szerintem a kapcsolatodat is érdemes lenne végiggondolni, esetleg megbeszélni mindent a pároddal. Tud erről az állapotodról? Mármint azon túl, hogy gondolom látja, hogy bunkó vagy másokkal.

Tényleg, konkrétan mit értesz bunkó alatt. Szarkasztikus vagy, vagy beszólogatsz vagy valami más? Saját magadon vetted észre, vagy mások szóltak?

A legjobb barátnőddel mindenképp jó lenne szerintem, ha kibékülnél. Az embernek ilyenkor van leginkább szüksége a barátokra, akikre támaszkodhatsz. Mondj el neki mindent őszintén úgy ahogy érzed, mondd el azt is, ha nem tudod mit érzel, és kérd a segítségét.

2012. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy kihagyok valamit, de megpróbálok válaszolni.

A bunkóságot én vettem észre, utána Ők is, azt hitték, haragszom rájuk. Hozzájuk se szólok, elülök mellőlük, flegmázom, bunkóskodom, veszekszem, lemondom a találkákat velük.

A barátom tud az állapotomról, és próbál segíteni, amiben tud.

Anyu ivott a gyógyszerekre(depressziós volt), és egyszer kihányta és arra értem haza, azóta vagyok ilyen(már nem iszik, de ez az állapot megmaradt).

Nyomás van bennem, sírnom kell. A barátnőmmel igen, kikellene békülnöm, de begubóztam magamba, és olyan furcsa érzésem van.

2012. márc. 15. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!