Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan magyarázzam meg a...

Hogyan magyarázzam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok. Elég jó anyagi körülmények között élünk. Nagyon szeretnék elkezdeni sportolni és/vagy hangszeren játszani mert értelmesen szeretném eltölteni a szabadidőmet. Amikor felhozom ezt a témát a szüleimnek általában lehurrognak és nem vesznek komolyan. A szüleimnek valahogy nincs/nem volt erre igényük.

A sulinkban EGYÁLTALÁN NINCS se sport, se semilyen lehetőség. Régebben volt kézilabda akkor jártam is 2,5 évet de az edző nyugdíjba ment és a csapat felbomlott.

Vidéken élünk és a legközelebbi város jó esetben 45 perc busszal.

Ez nekem nagyon-nagyon fontos lenne.

Előre is köszi!


2012. márc. 15. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lovaglási lehetőség nincs? Ha van ismerősöd vagy akár nem ismerősöd, kérdezd meg, hogy segítségért cserébe nem rándítgatnának lovagolni. Én is ennyi idősen kezdtem és szüleimnek egy Ft-jába se került. Jobban megbecsültem a lóra ülést, mintha csak kifizetnék az órát. Jobb kapcsolatba is kerültem a lovakkal.

21/L

2012. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wolfgang ***** válasza:

Egyáltalán semmilyen sportpálya sincs a közeletekben? Mert ha van akkor barátokkal kijárhatnátok.

De ha csak értelmesen akarod eltölteni a szabadidődet, és nem fontos, hogy sport vagy zene legyen (mondjuk zenét otthon is tanulhatsz. Kicsit macerás, és sok akaraterő kell hozzá, de netről egész jól meg lehet tanulni valamilyen hangszeren tanulni.) akkor mondjuk írj, vagy fotózz, vagy csak járj el a környékre kirándulni egyedül, vagy barátokkal.

Szóval keress olyan elfoglaltságot, amihez nem kellenek a szüleid.

Vagy pedig kezdj el gyűjteni, és ha látják, hogy saját pénzből elkezdesz mondjuk zenetanárhoz járni, akkor tán komolyan vesznek majd.

Remélem segítettem :)

2012. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

futni, biciklizni, görkorizni pl. bárhol lehet.

még akár hangszeren megtanulni játszani is, netes videókból, könyvekből, csak meg kell venni a hangszert.

de a gond akkor most a távolság a várostól, vagy a szüleid?

2012. márc. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!