Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem fura, ahogy...

Csak szerintem fura, ahogy sok korombeli gyakorlatilag felnőttnek öltözik? 14/L

Figyelt kérdés

Látom, hogy magassarkút hordanak, elegáns aranyszínű ékszereket, olyan blézereket mint anyukám de a mellüket meg felnyomják a nyakukba és tökéletesre sminkelik magukat. Szinte mindig krémszín-fekete-sötétkék, mint a felnőttek... Szerintem ez nagyon fura és hülyén tud mutatni. Szerintetek?

14L



2012. márc. 16. 00:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem is.

Főleg a blézer. Olyan férfias. Ha szoknyával hordják, nem annyira, de nadrággal elég cinkes.

2012. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

én nem igazán látom ezt, hol hordanak a 14 évesek ilyesmit??

egyébként nem fura, a gyerekek mindig felnőttesek akarnak lenni.

2012. márc. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is. Örülök, hogy még van a te korodban, akinek ez feltűnik.
2012. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az a fura, és tűnik hülyének, hogy te itt most a felnőttek véleményét benyögöd, majd várod az egyetértését és a "jajj mindenkinek ilyennek kéne lennie"-t.
2012. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nem, csak mert én úgy gondolom, hogy az ember kamaszkorában kicsit "extrémkedik", és a húszas éveire hagyja a komolyodást.
2012. márc. 16. 10:37
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Mert te már olyan sokat éltél, hogy megmond ezt ugye?
2012. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Csak azt mondtam, hogy szerintem fura, mert panaszkodnak, hogy kényelmetlen, és én úgy vagyok, hogy majd akkor öltözöm felnőtt nőnek, ha az leszek.

Amúgy nem értem minek belém kötni, csak egy vélemény.

2012. márc. 16. 11:00
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Egyes válaszolókat egyáltalán nem értem. Miért nem tehetne fel egy ilyen jellegű kérdést ha kíváncsi rá, hogy még hányan gondolkodnak úgy mint ő? Talán nem teheti meg?

...Hagyjuk már.


A kérdésre válaszolva.

Szerintem nem fura, ha nem szánalmas! Amikor a kis hülye felveszi a 10 cm-es magassarkút és úgy megy benne ...hogy az már nevetséges, komolyan.Legszívesebben olyankor jól meglökném és kíváncsian várnám, hogy kell fel. :D

Egyébként általában az ilyen lányok, annyira elakarják ismertetni magukat, annyira a középpontban és az idősebb pasik kedvében akarnak járni, hogy azt hiszik ha úgy öltözködnek, viselkednek ahogy, komolyabban fogják őket venni és bármit megengedhetnek maguknak. Ez pedig nagy hiba. Mert nézhet ki valaki idősebben a koránál... de a belsőt,aligha lehet megváltoztatni avagy átalakítani.

2012. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
én meg csak leírtam a véleményem, hogy szerintem csak irigy, mert ő neki még a legkisebb pushup melltartóhoz sincs melle, és ezért bevágódna a felnőtteknél, hogy azt mondjuk, végül is neki van igaza
2012. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Hát én nem így öltözködöm hála Istennek!:)

Amúgy igen,a suliban is mindenki sminkeli magát,8 kiló alapozó,5 kiló szemfesték.:S

SZÁNALMAS.

2012. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!