Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csúfolnak mert nincs nyelvvizs...

Csúfolnak mert nincs nyelvvizsgám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok 8.-os. Kitűnő tanuló vagyok de nem a tanulás áll életem középpontjában. Az osztályombeli stréberek (bocsánat nem tudok rájuk mit mondani) csúfolnak mert nekem még nincs nyelvvizsgám. (Természetesen ők anyuci és apuci önelégült, lenéző kölykei.) Egy komolyabb nyelviskolát nem engedhetünk meg magunknak de járok különtanárhoz és szerinte még idén sikerülni fog.

Mit tegyek?


2012. márc. 16. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
alapfog vagy középfok?? amúgy szard le őket nálunk általába a stéberekt szokták csesztetni aki mindenből 5ős és sose csinál semmit csak tanul
2012. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Csak magaddal foglalkozz!!!!!!

Hogy jobban haladj, próbálj meg heti 2-3 alkalommal angolul nézni filmeket, ha nagyon nem érted, az angol felírást kapcsold be és olvasd át. Sokat segít! Sok szókapcsolat fog így rögzülni!

2012. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Mit tegyél?

Ne érdekeljen a véleményük, mag amúgy is elnézést a kifejezésért mi a f@sznak nyelvvizsga ilyen fiatalon? Ráér az még!!!

2012. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen korban csúfolnak, mert nincs nyelvvizsgád? Ne figyelj rájuk... Ne azért legyen nyelvvizsgád, mert ők azt mondják, hogy ha nincs, az ciki, vagy mittudomén, mert akkor minél előbb akarod, és lehet elkapkodod és elcseszed az egészet.
2012. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rd le.
2012. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 candykiller ***** válasza:
100%

Chhh de szánalmasakk-.-"

Neked legalább másbol is áll, gondolom, az életed nemcsak a

tanulásbol:)) Ők meg...tehetnek 1 szivességet!!; )

soksikert, 12L

2012. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg nekik ezeket a válaszokat...


Amúgy az hogy nincs nyelvvizsgád, nem azt jelenti hogy rosszabbul tudod a nyelvet, mint ők.


Én németül regényeket olvasok, filmeket nézek felirat nélkül, levelezek (egy levél 4-5 oldal), legjobb barátnőm osztrák, vele heti kb egy órát telefonálok. És még egy alapfokúm sincs belőle...(Mert jelenleg nincs rá szükségem, ezen kívül két nyelvből már van nyelvvizsgám, és most csak azért nem akarok kiadni rá 25 ezer ft-ot.)


Van egy ismerősöm aki alig tud kinyögni 2 mondatot, de van középfokúja, negyedik próbálkozásra nagy nehezen átment.


Ebből is látszik, hogy mennyire nem az számít, van-e nyelvvizsgád. Főleg nem 14 évesen, akkor még nem sürgős az a papír, a lényeg hogy érettségiig meglegyen...


Próbálj meg ne reagálni, ha csúfolnak.

2012. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen problémáik vannak a mai 14 éveseknek?Basszus csak két év van közöttünk,de még nekem sincs nyelvvizsgám..meg akkoriban ha valakinek 14 évesen nem volt nyelvvizsgája,akkor ez nem volt probléma,sőt azon csodálkoztunk volna és máig azon csodálkoznék,ha 14 évesen valakinek lenne nyelvvizsgája.. de mert nem a tudással van itt a probléma,hanem azzal,hogy basszus 14 évesek vagytok!!Még most kezditek élni az életet,ne mondja nekem senki,hogy nyelvvizsgára készültök:O..

Jézusom..hagyd figyelmen kívül az ilyeneket,majd elnyomják őket..LEHET MÉG NYELVVIZSGÁD bármikor basszus.:D szólj vissza nekik:D

16/L

2012. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ennyire számít a véleményük?


amikor beszólnak, szólj vissza valami ütőset

2012. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tudod, mit ?

Ha nekik ez jelenti az egyetlen öörmet az életükben, hogy nekik van nyelvvizsgájuk, és erre verik a nyálukat, akkor tehetnek egy szívességet...

Nem vagy elkésve, én is még csak most csinálom, 14 évesen nekem eszembe sem jutott :D


17/l

2012. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!