Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csúfolnak mert nincs nyelvvizs...

Csúfolnak mert nincs nyelvvizsgám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok 8.-os. Kitűnő tanuló vagyok de nem a tanulás áll életem középpontjában. Az osztályombeli stréberek (bocsánat nem tudok rájuk mit mondani) csúfolnak mert nekem még nincs nyelvvizsgám. (Természetesen ők anyuci és apuci önelégült, lenéző kölykei.) Egy komolyabb nyelviskolát nem engedhetünk meg magunknak de járok különtanárhoz és szerinte még idén sikerülni fog.

Mit tegyek?


2012. márc. 16. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne is törődj velük, egy 8.-osnak nem alap dolog a nyelvvizsga!!
2012. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nyelvvizsga?:DDAz lehet később is..

Én most 9.-es vagyok kéttannyelvű osztályba járok, heti 18 angol órám van, és én is csak 10. évvégére terveztem még a középfokút..

2012. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vasutas szakmunkás vagyok, nekem még érettségim sincs. Egy egyszerű vasutas szakmunkás vagyok, így nekem nincsen nyelvvizsgám sincs. Engem senki nem csúfolt ki. Hiába tanulsz a diplomákkal nem tudsz elhelyezkedni, inkább válasz egy jó szakmát.


38F

2012. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hú, de kemény csávók! Öcsém, nyelvvizsgájuk van! ÉS AKKOR MI VAN?!


Jesus! Az emberi hülyeség határtalan!

2012. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Most mit kell ezért csúfolni valakit? Jézus, de hülyék. :D

Én 13 vagyok, de szeretnék angol középfokút, mert imádom a nyelveket, és nagyon szeretnék külföldön tanulni. De eszembe nem jutna csúfolni valakit azért, mert nincs nyelvvizsgája. Megáll az ész. -.-"

2013. okt. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!