Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Nagyon zavar,...

Mit tegyek? Nagyon zavar, hogy folyton csúfolnak. :|

Figyelt kérdés

14éves vagyok,és nem a legvékonyabb,de a barátnőim mindig azt mondják,hogy nem vagyok dagadt.Ellenben a fiúk sokszor azzal szekálnak,hogy kövér vagyok.Szerintem a fiúknak van igaza,és próbálnék ellene tenni,de mit?:(

Kérlek segítsetek nagyon rossz ez így :((


2011. márc. 14. 21:06
1 2
 1/17 BaKs válasza:
89%
Hát sportolj, am meg szard le a többieket, és mond meg a magadét, állj ki magad mellet.
2011. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 AtyeszLL ***** válasza:
80%

Ha pozitív visszajelzés kell, csatolj képet! (Őszintét, ne jól sikerültet!)

Azért csinájlák, mert látják, hogy idegesítenek vele.

Emelkedj fölül a helyzeten, és mosolyogj!

Közöld tényként, hogy dagi vagy, ezzel elvágod a csúfolás okát is.

2011. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem is csúfoltak, néhány igen bátor még mindig próbálkozik, de tudják, hogy nem marad bőr a képükön, úgy leoltom őket. Találj ki valami frappánsat. De szerintem ne problémázz, ha szép az arcod már háromnegyed siker:)

13L

2011. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1.menny a tükör elé.

2. sorolj fel magadon 5db rossz ,majd 5 db jó tulajdonságot. aztán üld le,és gondold végig,ebből melyik ami tényleg fontos. és hidd el,hogy a jó tulajdonságokból több marad. ha nem érted ,ird ,leirom érthetőbben :D

2011. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Képet nem szeretnék feltölteni,ha nem gond,de azt elárulom,hogy 165 centi magas vagyok(tudom,pici..:( ),és mikor utoljára mértek orvosnál(ruhában)75 kiló voltam,viszont mindig csak 60körülinek tippelnek...

Szerintem az arcom sem szép,bár általában arra is azt mondják,hogy nincs vele semmi baj.

Utolsó,ha kipróbálnám,biztos több rossz maradna. :/

2011. márc. 14. 22:41
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Kövér vagy,sportolj. 75 kiló rengeteg ehhez a testmagassághoz. Nem kell koplalni,egyél normálisan,egészségesen,csak ne nassolj ,kerüld a cukros üditőket és mozogj sokat.

A csúfolódást nem kell a szivedre venni,de még előnyt is kovácsolhatsz belőle és adhat egy kis motivációt hogy ledobj pár felesleges kilót,"csakazért is megmutatom nekik" alapon.

2011. márc. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Ne hallgass azokra akik csúfolnak. Bár én is fiú vagyok, de nekem nagyon nem tetszenek a sovány lányok. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, mert biztos vagyok benne, hogy nagyon szép vagy! :)
2011. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nézd, azért, hogy ne csúfoljanak, tenned kell. És ezt csak te tudod megcsinálni, mi nem tehetjük meg helyetted. Dobj le egy 10 kilót, máris jobban fogsz kinézni.

Tudom, tapasztalat... Engem is rengeteget csúfoltak, igaz nem fogytam, hanem nőttem, de már jobb.

És ne vedd fel a sértéseket, mert csak neked lesz rossz, nem nekik.

2011. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha változtatni akarsz az életeden akkor azt csak is magadért tedd ne azokért akik bántanak. Velük nem kell foglalkozni még csak taknyos kölykök akik azt hiszik hogy az a menő ha másokat aláznak. Ha tudnák hogy az a szánalmasabb aki a másikat lenézi meg szolja csúfolja mintsem az akit bántanak.

Nézz a tükörbe és döntsd el hogy elégedett vagy e magaddal vagy sem. De a tacskókkal ne foglalkozz még az orrúkat sem tanulták meg rendesen kifújni.

2011. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem akarlak megbántani, de tényleg túlsúlyos vagy

de ha te így jól érzed magad, akkor ne foglalkozz másokkal

2011. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!