Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beszóltam egy osztálytársamnak...

Beszóltam egy osztálytársamnak. Most miért érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapjában véve toleráns ember vagyok, senkinek nem szólogatok be csak ha nagyon-nagyon muszáj.

Tegnap épp tesi volt és csak 6 ember (3 fiú, 3 lány) tornázott. Kézilabda-féleséget játszottunk. Az egyik fiú állandóan beszólogatott nekem, hogy mekkora lúzer vagyok még el sem tudom dobni rendesen azt a labdát stb. Persze obszcén szavakkal. Ez már nem újdonság számomra mióta az eszemet tudom ezt csinálja. Kb. az óra közepén eldurrant az agyam és elkezdtem neki halmozni, a hibáit.(nem tud írni, olvasni,veri a kicsiket stb.) Nem trágárkodva. Ez neki láthatólag nagyon rosszul esett mert megfenyegetett hogy "Szét lesz verve a pofád te nyomorék" vagy valami ilyesmit mondott. Erre persze a többi fiú is nekemállt és mondanom sem kell: őt védték. Igazából ő olyan bandavezér vagy mi. Állítólag régebben tetszettem neki.

Tudni kell erről a fiúról, hogy sem írni sem olvasni nem tud pedig tökéletesen egészséges csak lusta. Nagyon szeret erőszakoskodni a lányokkal, a 10 évnél fiatalabbakkal és a védtelen állatokkal. 16 éves és általánosba jár... Előfurdult már, hogy eltörte egy lány kezét mert nem engedte lemásolni a házit.

Valahogy egy kis félelmet is érzek és sajnálom is. Legszívesebben bocsánatot kértem volna de biztos vagyok benne, hogy süket fülekre találok.

Szerintetek?


2012. márc. 24. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérj bocsánatot! Teljesen igazad volt... Sajnálatot talán azért érzel, mert egy lúzer... :/
2012. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

A bocsánatkérésnek már a gondolatát is kivertem a fejemből. Talán csak attól félek, hogy rám uszítja a 10 fős fiúbandáját. De mit csinálhattam volna?? A tanároktól általában csak kap egy kis ejnye-bejnyét és le is van rendezve. Mert szerintük: "Bírjátok már ki ezt a 3 hónapot utána laballagtok"

Talán dícsérjem meg?? Jaj de ügyes vagy, hogy sértegetsz legközelebb meg is verhetsz mert te attól nagyon menő srác leszel...

Nagyon felhúzott...

2012. márc. 24. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom 16 éves vagy te is.

Szerintem jól tetted, hogy beszóltál, nekem nem lett volna bátorságom..

Viszont légy óvatos, szerintem kérj segítséget. Barátoktól, felnőttektől, szülőktől, tanártól, igazgatótól.. Akiben megbízol. Lehet van aki nem hisz majd neked, de mivel te tudod, hogy mire képes a fiú..

Remélem nem lesz balhé, aztán majd írj, hogy mi van. :)

16/l

2012. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

"16 éves és általánosba jár"

"Gondolom 16 éves vagy te is"

szövegértés :'DDDD

2012. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos...az hogy van hogy "sem írni sem olvasni nem tud"

de mégis "Előfurdult már, hogy eltörte egy lány kezét mert nem engedte lemásolni a házit." ?

2012. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálok segítséget kérni, bár magamnak kevertem a sz@rt úgyhogy nekem is kell kimásznom belőle.

A házis ügyhöz meg annyit fűznék hozzá: matek házi volt, csak néhány számot kellett lemásolnia.

2012. márc. 24. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd rosszul magad!Egy ilyen valaki miatt...felesleges!

Egyébként mondhatom szép.Fiúk, lányokat vernek.Hogy rohadna el nekik az ami lábuk között van (már bocsánat). És az ilyenek mondják majd magukat ,,férfinak", vicc az egész.


Tényleg! És nincsen testvéred(idősebb báty), vagy más rokonod esetleg fiú barátaid,akik kissé megfélemlítenék vagy ha komolyra fordulna helyzet megvédenének téged?

2012. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Osztan' miért lettem lepontozva? :(
2012. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz! Nincs nagyobb tesóm csak egy 6 éves húgom. Bár amilyen verekedős még a végén meg is védene ;)
2012. márc. 25. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!