Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Azt sem tudom, ki vagyok. Ez...

Azt sem tudom, ki vagyok. Ez is csak egy kamaszkori hóbort? (lent)

Figyelt kérdés
Azt hiszem minden akkor kezdődött, amikor felsős lettem. Előtte egy örökmozgó, beszédes leányzó voltam, most meg.. Az osztálytársaim elkönyveltek a legcsöndesebb embernek. A barátaim körében azonban más a helyzet, amikor velük vagyok, be nem áll a szám. Valaki úgy gondolja, én vagyok a legőrültebb barátnője, míg megint mások nagyon komolynak tartanak. Már azt sem tudom, ki vagyok és hogy mit várnak el tőlem az emberek, hogyan viselkedjek velük. Miért van ez, talán a kamaszkorral jár együtt? Mindenki válaszát szívesen várom, főként olyanokét, akik jártak már hasonlóan. 14/L
2012. márc. 25. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak rajtad múlik, próbálj mindenki felé nyitott lenni. Még nem biztos, hogy rádragadt a "csendes lány" szerep.
2012. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez a helyzet , haverokkal vagy olyan helyen ahol nem ismer senki és messze messze van attól, ahol élek ott is feltűnően viselkedek , mert nem zavar ha az embereknek rossz benyomásuk lesz rólam . Viszont a suliban szünetben nem szeretek a tömegben mászkálni , zavar, hogy ott vannak . Szóval.. igen , az.
2012. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az emberi személyiség alapvető érdekessége.:)Mindenkivel másképp viselkedünk és ennek megvan a miértje.Kezdeném a legegyszerűbb esetbe:

1.Tehát van egy tanárod,akivel elkezdessz beszélgetni a jegyeidről meg egyéb ilyen hivatalos dolgokról.Ekkor nagy részben komolynak kell lenned,kivéve ha a tanár is közvetlenebb veled,mert akkor te is veheted közvetlenebb formára a beszédstílusodat.De általában egy tanárral komolyan kell elbeszélgetni ahhoz,hogy megtudd győzni!

2.Ha egy haveroddal beszélsz és nem bízol meg benne annyira.Nyilván vele csak elhülyéskedsz,nem vagy vele komoly.Lazára veszed a stílust.

3.A legjobb barátnőddel gondolom van,amikor hülyéskedtek,de van,amikor komoly dolgokat mondassz el neki.:)A komoly dolgokat nem hülyéskedheted el és bizalmi kapcsolatban vagy a legjobb barátnőddel.

A másik meg az,hogy neked is van egy stílusod,de ez annak függvényében változik,hogy ki hogyan áll hozzád.Aki mellett mondjuk feszült vagy,amellett nagyon nehezen fogsz feloldódni.Nem fogsz vele olyan feltétlenül hülyéskedni,mint mondjuk egy olyan emberrel,aki lazább..


Jajj,nekem..xdd remélem érted,amit írok.Szerintem ez a felnőttebbeknél azért nem látszik annyira nagyon,mert ők majdnem mindenkivel tapintatosak és bizalmatlanok!Ők már jóval többet tapasztaltak,mint mi.Megtapasztalták jóval többször,hogy elárulták őket,átverték őket..és a szerelmet is másképp tapasztalták..szerintem..ez az alapja annak,hogy sokszor becsmérelnek minket.Részben igazuk van,de mikor már elvetik a sújkot,na akkor van elegem.xDDD


16/L

2012. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

velem is ez a helyzet, csak én 13 éves vagyok...


sokszor van, hogy belegondolok, hogy senki sem szeret és sírok...megint máskor meg elegem van, hogy senki sem hagy békén, egyfolytában a nyakamon vannak...

2012. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!