Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne legyenek mérgesek a szüleim? (magyarázat lenn)

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy elég rosszul állok az iskolában,nem állok semmiről sem bukásra,semmi ilyesmi,csak hát tőlem azért többet várnak ( általánosban végig 5.00 voltam ).

A rossz szokásom,hogy a jegyeket itthon sohasem mondom,ők meg már megszokták,inkább a szűlői értekezleten szörnyülködnek mikor meglássák az osztályzatokat. Most is van pár gyenge jegyem ( 2esek, 3asok ) de mentségemre legyen szólva,hogy olyan tantárgyakból amik nemigazán mennék,és első félévben is 3asom volt belőlük ( 3 ilyen tantárgy van ) a többi egész türhető,4es 5ös között van.

Ha ezt a 3tantárgyat kihúznám 4esre,akkor pont kitűnő lennék,max 1 kicsit jobb.


Nem szeretnék itthon ülni a szünetben,és ehhez hasonlók,mindig ilyen rossz büntetéseket szabnak meg,igaz 2-3 nap után meg megenyhülnek,és elfelejtenek mindent.

Szűlők,ti mit szoktatok szólni a jegyek láttán? Mikor vagytok elnézőek,és mikor kevésbé ?


18/F


2012. márc. 28. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

szerintem hétvégén menj el otthonról és csapd szét az agyad füvezzél be okádásig igyál utánna menjél haza és részegen sz@rj a szüleid ágyába majd az egész hűtőt szedd szét

a konyhában is kenjél szét egy kis ürüléket és utánna jogos hogy azt mondják hogy nem mehetsz sehova!!!

2012. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Az általános, meg a középsuli azért más, nem várható el ugyanaz.


Kitűnő az aztán nem lennél négyesekkel, max jeles, csak szólok. A matek az egyik, amiből rosszul állsz, mi;)


Egyébként meg, szokj rá arra, hogy évközben kicsit jobban ráfekszel és elmondod a jegyeket, akkor könnyebb lenne javítanod is, és ők sem egyszerre várnák ezt tőled.

2012. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első kommentelő : hülyeség amit mondasz : )

második kommentelő : igen,igyekszem én év közben is nyomni az ipart,de mittudomén,ezek a tantárgyak tényleg nem mennek nekem : ) ( 4esekkel még birok kitűnő lenni, szinkitűnő,nah az már nem :D az csak tiszta 5össökkel birok ) és nem ,a matek viszonylag jól megy,4es 5ös között állok : )

2012. márc. 28. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:

azt hittem 11-12 lehetsz


nézem 18? :o


tejóisten


mi van a gyakorikerdeseken


tombol az infantilizmus?


megkérdezi, hogy 14 éves gyerekét elengedheti e moziba

másik 14 éves gyereke nem tud cipőt kötni

a hamradik az 50 méterre lévő iskolába is elkiséri


te meg 18 évesen úgy csinálsz mint egy kisgyerek

persze hogy leszarják, felnőtt vagy b+

te dolgod, te felelősséged, hogy tanulsz, nem a szleidé

2012. márc. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tuti nem akadnék ki ilyenen. Nem lehetsz rossz tanuló. Örüljenek neki, hogy így megy.

Általánosban 4.1-4.3 voltam, ezt tartottam középsuliban. Az érettségim 4.4 átlagú lett, és a 12-diket 4.5-tel végeztem. Aztán felkerültem Fősulira és örültem neki, ha a nehezebb tárgyakból épp hogy átmentem. A szüleid mit fognak csinálni, ha felkerülsz egyetemre? Ott két valós jegy van a tanáraim szerint: 1-es és 2-es a többi rizsa :D

2012. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom nekik :DD

Nah mind1,majd lesz valahogy : )

2012. márc. 30. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!