Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet, hogy 11 éves fiamnak...

Lehet, hogy 11 éves fiamnak még a szemfoga tejfog?

Figyelt kérdés
Mert az alsó szemfoga nagyon mozog,
2012. márc. 28. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen lehet. Nem emlékeztek hogy kiesett-e? Elmehettek fogorvoshoz, ő valószínűleg meg tudja mondani.
2012. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem emlékszem,hogy kiesett e,én már úgy gondoltam ennyi idősen nincsenek tejfogai
2012. márc. 28. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 31 éves vagyok és fogorvos mondta, hogy a felső szemfogam tejfog.

20 éves voltam, mikor mondta, hogy bármikor kieshet, ha kicsit megmozgatom, mozog, de semmi, azóta is benn van!

Szóval igen, lehet és lehet, hogy nincs is alatta maradó fogcsíra, nekem sincs, megnézték röntgennel.

Azt mondták lányoknál gyakoribb ez, de nem kizárt fiúknál sem.

Fogorvos lássa azért.

2012. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pedig 41 éves vagyok és ugyanúgy tejfogaim vannak fent, mint az előttem válaszolónak:)

Engem 13 évesen azzal ijesztgetett a fogszabályzós orvos, hogy örüljek, ha 18 éves koromig nem hullik ki. Persze még mindig meg van, ép, semmi baja és nincs alatta csontfog.

Valóban mozog nekem is, ha nagyon megrángatom, de nem teszem. Ettől azért eszek és harapok rendesen. :)

Amúgy már én sem emlékszem, hogy mikor hullott ki az összes tejfoguk a gyerekeimnek.

2012. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Óó, 11 éves korban még bőven lehet:) 15-16 éves korig kell, hogy kicserélődjenek a fogak. Ha jól emlékszem, nekem az utolsó 14. évem vége felé esett ki.
2012. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze! Nekem 11 éves koromban még megvolt. Aztán 11. életévem utolsó hónapjaira hullott ki.

Nyugi, semmi probléma! 16L

2012. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze, hogy lehetséges! 25 éves vagyok és alul nekem is van 2 tejfogam.
2012. ápr. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Külsőre is meg lehet állapítani, de az valószínűleg még tejfog. 12 éves korom körül esett ki nekem is alul és fölül egyaránt. Nagyon viccesen néztem ki, ezért is emlékszem. Pont jó korban van hozzá, ne aggódj!:)
2012. ápr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!