Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha anyám utál? 13/L

Mit tegyek ha anyám utál? 13/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kifejthetnéd, hogy mit csinál, vagy miből szűröd le azt hogy utál :) Illetve, hogy te mit csinálsz, mert szerintem van oka annak ha esetleg nem jön ki veled olyan jól.. :)
2012. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

biztosan nem utál, csak elkezdődött serdülőkorod, ilyenkor az indulatok az egekbe tudnak szökni 3 a hormonok miatt is érezheted, hogy téged senki nem szeret. Próbálj szerintem kevésbé dacos lenni és ha nem tetszenek a feléd érkező elvárások,akkor is kevesebbszer használd a "nem" szót...


anyud biztos nagyon kimerült, türelmetlenebb emiatt és emiatt mérgesebb is. Nagyon nehéz elfogadni,hogy a kislányunk már nem teljesen kislány.

néha bújcizz szerintem és csináljatok közös programokat.

2012. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Engem is utált az anyukám, mert az apukámra hasonlítok. A bátyámat imádta, aki 23 éves korában autó balesetben meghalt. Az én édesanyám akkor azt mondta nekem: Miért nem te haltál meg? No, erre mit lépnél?
2012. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mindig kritizál,mindenbe beleszól,állandóan kioktat,és kivételezik a bátyámmal.Ő mogorva hangvételben beszél velem,de én nem beszélhetek vele úgy mert akkor egyből csatt egy pofon és jön az üvöltözés.Rosszul állok kémiából (kihat a kapcsolatunk a tanulásra) és ezért is állandóan ordibál.Összevesztem most a legjobb barátnőmmel,és úgy állítja be hogy én vagyok a hibás.Minden egyes szavával a földbe döngöl,és én mégsem mondom el neki.Volt már ilyen,egyszer el is mondtam neki mint gondolok róla,hogy ő csak úgy tud engem nevelni hogy megüt,ordibál és cseszeget..hogy a bátyámmal többet beszél,mint velem,tőlem csak annyit kérdez hogy : Mizu? vele meg leül beszélgetni.Én ezt elmondtam neki,azóta próbál benyalni,de annyira görcsöl hogy már idegesít.Egyre jobban...Napról napra egyre jobban utálom,de nem tehetek semmit.Érzem hogy nem szeret,csak úgy tesz,hogy nekem ne legyen még rosszabb. Nem tudom mit tehetnék.Nagyon fáj... http://www.youtube.com/watch?v=8H7n56JkhGU de legalább ez a dal,megment valamennyire:)
2012. márc. 29. 20:14
 5/21 A kérdező kommentje:

És mindent MUSZÁJ neki elmondanom,mégha nem is akarom..Nem tudja megérteni,hogy nem mindent akarok elmondani.Pedig már elmondtam neki erre az ő válasza: " De én az anyád vagyok! "

Nem tudom mihez kezdjek...:)

2012. márc. 29. 20:16
 6/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul 1 hétre elfognak menni apával májusban,és azt mondta: "Azért szólj a bátyádnak ha mindennap más fiúkat hozol fel.." Diszkréten de le sz@jházott..
2012. márc. 29. 20:23
 7/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszi hogy ő olyan jó anya,hogy mindennap bejön és erősködik azzal hogy mondjam el mi van...Fényezi magát.Utálom!!!!!!!:(:(:(
2012. márc. 29. 20:26
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Háát nem utál sztem ennél sokkal rosszabbak is vannak.

"Azért szólj a bátyádnak ha mindennap más fiúkat hozol fel.."

dehogyis szajházott le!

ilyeneket viccesen szoktak mondani nekem is mondták már én meg poénra vettem

2012. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én nem éreztem benne szarkazmust.Vagy csak én vagyok ennyire buta?
2012. márc. 29. 20:50
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha tudnám az anyám címét, elküldeném neki ezt a számot!
2012. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!