Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kikészit anyám! Hogy értessem...

Kikészit anyám! Hogy értessem ezt meg vele?

Figyelt kérdés
Állandóan pakol, turkál a táskáimban, holmiaimban, kidobálja a dolgaimat, amik szerinte feleslegesek. Ezt már betegesen csinálja, mindig is csinálta, de nagyon elegem van belőle. Minden nap ezen veszünk össze, sehogy nem érti meg. Még azt is pakolja, amit már egyszer elpakolt. Ha kitakaritom a házat, felporszivózok akkor ő megy és mégegyszer kitakarit és felporszivóz. Ki vagyok bele készülve, alapból utálom, ha valaki megsérti a magánszférám!!! Miért ilyen értetlen?
2011. dec. 2. 14:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, a másik dolog meg az, hogy kb. heti rendszerességgel nem tudja hova rakni a pénzt és fölösleges holmikat vásárol. Pl. szőnyeg, nyitott szekrény, ilyen tárolódobozok, konyhába dolgok, székre huzat, és ezekre semmi szükségünk!!!
2011. dec. 2. 14:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudlak érteni! Esetleg ha bezárnád a szobád ajtaját?
2011. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Miért, ez baj? Nekem anyám nem takarít utánam. Van valami eldugni valód?
2011. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs eldugni valóm, de nem tartja tiszteletbe amit kérek. Én se turkálok az ő dolgaiban!

Az ajtót nem zárhatom be, mert ott van a balkon és hisztizik érte.

2011. dec. 2. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem dugdosni való kérdése meg ezzel még pluszba kicsesz veled,hogy pakol helyetted.

Esetleg ha ugyan ezt csinálnád vele és rájönne,hogy ez mégsem olyan jó buli. Vagy mondd ,hogy pakoljatok együtt-

2011. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában félúton van az igazság. Akkor is bemegy a szobádba pakolni, ha rendet tartasz, kiviszed a napi szennyest, reggelente beágyazol? Mert ha igen az gáz.

De általában az szokott lenne, hogy a szülő szeretne rendszeresebb rendrakást látni, mint amire a csemetéje hajlandó.

Nálunk például úgy működik, ha disznóólat hagy, bemegyek, és rendet teszek, mert zavar a látványa, és az ajtót nem lehet csukva tartani a fűtés miatt.

De ha elpakol maga után, max. a mosott ruhát teszem be küszöbön belülre.

A vásárláshoz meg szerintem akkor kellene csak hozzászólnod, ha

a, Te keresed meg rá a pénzt.

b, Emiatt Te szenvedsz komoly hiányt.

2011. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!