Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Vannak közetetek...

Kamaszok! Vannak közetetek olyanok, akiket ezekért piszkálnak az osztályban?

Figyelt kérdés

Hogy nem volt még barátja/barátnője, tehét nem feküdt még le senkivel, és elmúlt mondjuk 15 /tehát középiskolás/?

Mert folyton szekálnak ezért, és viccelődnek velem. Olyan dolgokat mondanak, amik baromira rosszul esnek és nagyon alpári, tahó stílusban. Tudom, hogy lúzer vagyok ilyen téren, és ebben a témában nem vagyok jártas, de nem szeretem, ha az orrom alá dörgölik.

Sosem beszéltem velük ilyenekről, de ezek szerint le tudták szűrni.


Ha vannak ilyenek köztetek, hogy viselitek ? Mit csináltok ?


2012. márc. 30. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az gáz,hogy még nem feküdtél le senkivel ???

vagy te ezt gáznak érzed? ..

14.l

2012. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát amikor napjában többször is hallgatom a szexuális beszámolóikat az osztálytársaimnak, illetve odabökik nekem, hogy fogtam-e már f.aszt, akkor ja.

Néha elbizonytalanodom.

2012. márc. 30. 18:30
 3/16 A kérdező kommentje:
Mármint ezekkel a szavakkal bökik oda nekem, illetve kérdezik meg...
2012. márc. 30. 18:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
azok csak hulye ribancok,nem kell azért lefekudnod valakivel,mert márok piszkálnak miatta. nekem egyszer egy lány mebegmlítette,hogy ciki,hogy még sosem volt pasim,persze rosszul esett,de nem fogok járni valakivel azért,mert o ezt mondta.
2012. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ha akarnék se tudnék, mert nincs kivel :D


De már 11.-esek vagyunk, egyre többen vesztik el a szüzességüket, aminek hangot is adnak. És valahogy megnő az arcuk, és persze azok, akiket eddig ugyanúgy szekáltak, szekálókká válnak ezáltal...

És már én is érzem magamtól, hogy illenék 17 éves fejjel keresni magamnak barátot, de az meg rosszul esik, ha lenéznek.

2012. márc. 30. 18:45
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem válaszolsz a saját stílusukban és véded meg magad? Miért nem mondod az ilyen kérdésekre, hogy "én nem vagyok ribanc, csoda, hogy ti még nem szedtetek össze semmit" ? Védd meg magad!! Addig b*sztatni fognak, amíg hagyod! Mindent bele kislány!
2012. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük.Ők csak irigyelnek téged,hogy te nem vagy ribi,mint ők . majd ha eljön az ideje,neked is lesz barátod.
2012. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vissza kéne szólni nekik, de ezekkel nem elhet megértetni magát az embernek. Lehetelenség kulturált módon rendezni a nézeteltéréseket, én meg nem fogok vagdalkozni meg szitkozódni, nem az én stílusom.

És ja, igazad van. Ezt tudják is.

2012. márc. 30. 18:50
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd azért nézd meg, hogy hol lesznek ezek az intelligens osztálytársaid pár év múlva... Egyébként nálunk ilyen nincsen, itt mindenki fel tudja fogni, hogy ez nem divat kérdése. Nem is ciki szerintem, kevés olyan van már, aki nem hébe-hóba adja a szűzességét.
2012. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó bunkó kis rib@ncok... Ezzel csak a saját szellemi szintjüket bizonyítják, ill hogy mennyire éretlen gyerekek...

Szólj vissza nekik, hogy te annál értékesebbnek tartod a tested, minthogy akárkinek odaadd magad, és különben sincs hozzá közük, hogy fogtál e már f@szt. Nagy dicsőség ezzel vagánykodni...

2012. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!